Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mallorca (Cala Millor, Cala...

Mallorca (Cala Millor, Cala Ratjada), vagy Costa Brava (Calella, Lloret de Mar, Tossa de Mar, Santa Susanna)?

Figyelt kérdés

Ti hol nyaralnátok szívesebben?

Szép, fürdőzhető tengerpartot keresünk szép környezetben. Az se baj, ha a környéken van szórakozási lehetőség, persze nem féktelen bulizásra gondolok, mert akkor mi sem tudunk pihenni a bulizóktól nyilván. Mallorcáról több "rosszat" olvastam ilyen szempontból.



2017. márc. 6. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mallorcan nekem is ilyen "rossz" tapaszalatom volt. Elkepeszto mennyisegu turista (foleg nemet, sok helyre csak nemetul voltak kiirva a dolgok, meg spanyolul sem...)

Calellan voltam nyaralni egy hetet, egy eleg nyugis kisvaros. Vannak szorakozohelyek, de nem egy turistakozpont annyira. Nekem tetszett nagyon. Egyszer atmentunk Lloret de Mar-ba... hat... kb Mallorca 2. Foleg ejszaka zaj mindnehonnan, pihenni keptelenseg, a tengerpart tomve van.

Tossa de Mar-ban egy ismerosom volt, azt mondta az jo hely, nyugodtabb valamivel.

2017. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végülis Santa Susannába foglaltunk egy tengerparti, medencés hotelbe hasonló okokból kifolyólag. Alapvetően nyugira vágyunk, ha pezsgést akarunk, akkor meg busz, vonat, 20 perc alatt ott vagyunk Lloret-ben.
2017. márc. 9. 12:59
 3/4 anonim válasza:
Én mindenképpen Tossa De Marba mert az nagyon jó hely, a gyerekek is élvezték!
2017. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképp ajánlanám Lloret de Mar-t, csak a fenals-i partot (platja de fenals), ez körülbelül 15 perc járásra van a központtól, mégis Lloretben vagy. Ott éjjel-nappal csendes környezet vár.
2017. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!