Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögország, Nei Pori vélemény...

Görögország, Nei Pori véleményekre lennék kíváncsi. Mik a tapasztalatok? Milyenek a helyiek, az árak, a tengerpart, milyen programok vannak?

Figyelt kérdés

Nászutunkat tervezzük párommal (szeptemberre).

Fontos, hogy a strand homokos legyen, és tiszta. Túrázni és strandolni is szeretnénk, ezért gondoltunk erre az üdülőfalura. Bulizni nem szeretnénk, sőt, plusz előny, ha inkább nyugisabb környéken sikerül szállást találnunk.



2017. márc. 9. 14:21
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia! Mi voltunk pár éve, nagyon kellemes kis hely. Messze nincs olyan forgatag, mint pl. Bulgária Napos parton, kicsit nyugdíjas érzés. Én nem szeretem annyira a nyüzsgést, szóval nagyon jól éreztem magam. A part homokos, rövid köves sziklás szakaszokat lehet itt-ott találni, de a fürdő övezetek végig homokosak. A helyiek kedvesek voltak, sok helyen köszöntek magyarul is, mikor megtudták, hogy honnan jöttünk. Túl sok látnivaló nincs a közelben, lévén egy kis falu, gyalog be lehet járni a környéket egy nap alatt, viszont rengeteg kirándulást szerveznek az utazási irodák (Athén, Olympos, hajókirándulások, stb.) Túrázni lehet, kerékpárral nincs messze az Olympos (vannak kerékpárkölcsönzők egész jó áron)

Szerintem nem drága hely, az árak nincsenek elszállva, úgy gondolom, optimális választás lehet nászútra, mi is ott voltunk :)

Hatalmas bulikat, óriási forgatagot nem fogsz találni.

2017. márc. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem, ez lesz a mi helyünk. :) Köszönöm, ment a zöld kéz! :)
2017. márc. 17. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!