Kezdőoldal » Utazás » Európa » Létezik, hogy a Neckermann...

Létezik, hogy a Neckermann oldalán még nem lehet foglalni egy bizonyos szállásra?

Figyelt kérdés
Kinéztünk Spanyolországban egy apartmant ami tök jó árban van meg jó az elhelyezkedése is. Augusztus végi, szeptember elejei időpontra viszont azt írta ki, hogy a kiválasztott repülőjárat már nem elérhető. Még érthető is lenne, hogy már ilyenkor lefoglalják akkora, de külün megnéztem több időpontot is, télit, tavaszit és ott is ugyanezt írta.
2017. márc. 13. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Aki komolyan veszi az utazását, az időben le is foglalja. (Mi is pl. már régen lefoglaltuk az augusztusi utunkat, "előfoglalási akcióban" 2x 20ezerrel olcsóbban.)

2. A te utad lehet, hogy betelt, lehet, hogy nem. Miért nem a Neckermannt faggatod??

2017. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ajánlanám a neckermann iroda képviselőjét. Majd ő segít neked.

Tudod, az itt válaszadók többsége nem utazik a nekermannal, képes megvenni a saját szállását és repülőjegyét.

Ha ehhez lenne szükség segítségre, biztosan megkérdezed.

2017. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jól van, azért nem kell szétoltani mert merek utazási irodával utazni. Egyénileg is megnéztem ugyanerre a szállásra, igaz, hogy olcsóbb de a repülőjeggyel együtt még többe is kerülne mint irodával. És igen, meg fogom kérdezni a neckermannt is, bocs hogy fel mertem tenni egy kérdést egy olyan oldalra aminek ez lenne a célja...
2017. márc. 14. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!