Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehet problema abbol, ha wizz...

Lehet problema abbol, ha wizz air-nel a beszallokartyan nem megfelelo a titulus?

Figyelt kérdés
Par nap mulva utazom wizz air-rel, es a beszallokartyamon sajnos Mr. titulus van Ms. helyett. Probaltam hivni oket, tobbszor is, de csak a reklam zene szólt, ugyintezot nem kapcsoltak. Lehet ebbol barmilyen problemam? Soha nem fordult meg ez elo, es kicsit aggodom. Elore is koszonom! :) (Ekezet miatt bocsanat!)
2017. márc. 14. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelentősége, ilyenen nem szoktak fennakadni. Az igazolványodban a te fényképed van, a név stimmel a két dokumentumon, más nem számít. Jó utat! :-)
2017. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége, az csak megszólítás, nem része a névnek.
2017. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fognak semmit szólni. Én a Ms-Mrs előtagot keverem rendszeresen mikor a feleségem adatait írom be. Először online akartam rajta módosítani... Valami borzalmas összeget kértek, mert elvileg névváltoztatásnak minősül... A jegy ellenőrzésnél egyáltalán nem foglalkoznak ezzel
2017. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt mindenkinek! :)

Elvileg ezt ingyen modositanak a telefonos ugyfelszolgalaton, csak nem tudom oket elerni. 250 ft a hivas percdija, mar igy is jonehanyszor probaltam, de csak a zeneig jutottam. Azert tobb ezer forintos telefonszamlat sem csinalnek, ha nem szolnak erte :)

2017. márc. 15. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Lekopogom, nem szeretném elkiabálni, de én anno a regisztrációnál elrontottam a nevem, mert nem tudtam, hogy később azokat az adatokat fogja használni az oldal a foglalásnál. Szóval nekem hiányzik a 2. keresztnevem, illetve csak ékezet nélküli karaktereket fogad el, ennek ellenére nekem még nem volt ebből problémám. (kop-kop-kop)...de az első utamnál én is nagyon beparáztam amikor leesett a tantusz. :)
2017. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, találtam egy nem emelt díjas telefonszámot, amin sikerült elérnem őket, és kb. fél perc alatt ki is javították a hibát! Már nyugodtan szállok holnap gépre, köszönöm mindenkinek a segítséget!

Ha esetleg valaki hívni szeretné őket, privátban szívesen megosztom a telefonszámot, amivel nem húznak le minket! :)

Szép estét!

2017. márc. 17. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!