Kezdőoldal » Utazás » Európa » A bolgár tengerpart mely...

A bolgár tengerpart mely részén érdemes eltölteni egy hetet nyáron?

Figyelt kérdés
Repülővel utaznánk Burgaszba és onnan helyi tömegközlekedéssel akármerre. Mivel nem vagyok egy nagy tengermániás, de azért szeretném látni a bolgár tengerpartot, olyan helyet keresek, ahol színvonalas az ellátás és a környéken is elérhetők látnivalók, megnézendő települések.

2017. ápr. 9. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Oooo... hat oszinten szolva a bolgar tengerpartot nem igazan ajanlanam, foleg nem a helyi tomegkozlekedest.
2017. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 piterek45 ***** válasza:
94%
Nem rossz a bolgar tengerpart, Napospart Burgasztol 25 km busz fel ora alatt ott van, a repterrol megy kozvetlen busz nyaron, 6 Bgn - 3 euro a jegy. A tomegkozlekedes teljesen normalis a Naposparton, busz reggel 5- ejjel 24 h. ig Utana taxi .
2017. ápr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

A bolgár tengerpart nagyon klasz hely, a közösségi közlekedés pedig jól használható, olcsó és igazi élmény.

Kijössz a reptérről és szájízed alapján eldöntöd, északra vagy délre indulj el. Északra Neszebár környékét, délre Szozopolt válaszd. Mindkettő óváros, és mindkettő gyönyörű tengerpartos. (szozopolba csak Burgaszon át jutsz el, először be kell menned Burgaszba a buszpályaudvarra, ez kb 1,5 leva, majd ott átszállni a szozopoli buszra. Az olyan 5 leva). Északra egyetlen busszal tudsz fölmenni, az is olyan 7-8 leva körül van.

Ha nagy kalandot keresel, menj még délebbre.

De kezdetnek valamelyik óváros környéke is tökéletes.

2017. ápr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én jóban vagyok a helyi tömegközlekedéssel (a taxit is beleértve), sokat tömegközlekedtem már Bulgáriában, de a nyugati részén. Egyébként természetesen a lebeszélő válaszokat is értékelem, ha azok konstruktívak, azaz a válaszoló elmondja a személyes tapasztalatait, hogy miért nem ajánlja.
2017. ápr. 13. 11:08
 5/11 anonim ***** válasza:
11%

A kiírás szerint szeretnéd látni, most meg arra bátorítod a válaszdókat, mondják el ki miért nem ajánlja.

Kezd komolytalanná válni a kérdésed.

Amúgy javaslom kezdj el guglizni, blogokat olvasni. A te nyaralásod, a te dolgod.

2017. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves #5, komoly szövegértési probléma, ha így érted az utolsó mondatom, szerintem olvasd el még egyszer. Tanácsot kértem a tengerparttal kapcsolatban, nem olyanok véleményét, akik ott se voltak. Ezért minimum, ha valaki negatív véleményt ír (1-es válasz!), akkor indokolja már meg legyen szíves, mert ítélkezni mindenki tud, de leginkább azok szoktak, akik nem is ismerik a tényeket. Minden kérdéshez beírhatnád, hogy miért nem kérdezi az illető a google-t, nem itt kell levezetni a feszültséget, ha nehezedre esik a válaszadás. Mindenesetre nekem az első kivételével - akihez a megjegyzést intéztem - segítettek a válaszok, de az elsővel se lenne baj, ha vette volna a fáradságot a tapasztalatainak a megosztására. Attól még pozitívan értékelném, hogy nem fogok hallgatni rá, így azonban semmi értelme nem volt a hozzászólásnak. Mint ahogy a Te #5. kommentednek sem. Persze köszönöm a korábbi értelmes válaszokat.
2017. ápr. 14. 18:26
 7/11 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudom észrevetted-e, de #3 és #5 is én voltam.

Csak arra tudlak bíztatni, hogy szedd össze magad és kezdj önálló olvasgatásba.

Tudod, gugli, blogok, ha nem megy az olvasás, színes képek nézegetése...

2017. ápr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ignis Subdialis ***** válasza:
69%

Ezért nem is értettem a hirtelen pálfordulást, lehet valami gubanc a háttérben... Szoktak itt felhasználók dühöngeni, de ők egyből frusztrációik szent kinyilatkoztatásával kezdik, ilyennel még nem találkoztam, hogy valaki először egy értelmes hozzászólást írjon, s azután süllyedjen alá elméjének bugyraiba...

Szeretném azonban, ha a mélyen tisztelt #3#5#7 felhasználó a szövegértési deficit ellenére megértené, én a bolgár tengerpartot megjárt emberek válaszát szeretném a kérdésemre, nem életvezetési tanácsadást. Köszönöm. A konstruktív hozzászólásokat továbbra is értékelem.

2017. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%

Valamit benyaltál kérdező, mert sikerült másik regisztrációddal belépned.

Hi-tel-te-len vagy.

Nem tudom észrevetted-e, de elég jól ismerem a bolgár tengerpartot.

Tapasztalatból.

Blogok, guglizás, képnézegetés!

2017. ápr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ignis Subdialis ***** válasza:
64%
mi ez, passz... vannak forrásaim, mnogo blagodarja
2017. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!