Kezdőoldal » Utazás » Európa » Zakynthoson van-e több szép...

Zakynthoson van-e több szép beach a Navagio beach en kívül?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak ezzel a Navagio öböllel reklámozzák a szigetet amit ha jól tudom csak hajóval lehet megközelíteni szóval nem minden napi táborhelyünk lenne, a többi partot néztem azok meg nem olyan szépek mint pl thasoson, lefkadan vagy a többi helyen. Szóval attól tartok Zakynthosra addig lenne érvényes a pozitiv vélemény míg a híres öbölben lennénk, a többi part meg hát...Vélemények? Akik voltak azok merre és melyik parton a legtöbbet? :)
2017. ápr. 18. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem Zakynthos egy kis gyöngyszem :) ,érdemes bejárni az egész szigetet .Mi idén megyünk először ,de már alig várom . Ismerőseim akik már jártak ott ,szinte kivétel nélkül visszaértek még ..
2017. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Zakynthoson csak gyönyörű strandok vannak! eszméletlenül tiszta a viz kitudja meddig lelátni az aljára, tele halakkal, uszhatsz teknőccel (ami ingyen van). Kedvesek az emberek, van Laganasban pörgős éjszakai élet, jo árak, jo kaják, tökéeletes minden szempontbol!
2017. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!