Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik úticélt választanátok...

Melyik úticélt választanátok horvátországban?

Figyelt kérdés

Trogir vagy rab sziget,lopar?

Mondhattok esetleg más úti célt is!

Fontos a szép strand és az éjszakai élet. Pl. Zadar,rovinj


2017. ápr. 19. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Trogirban voltam, ott nem olyan nagy az élet szerintem. Bár már régebben volt, azóta lehet, hogy változott. Strandtól se dobtam el magam, nagyon sziklás. Ha arrafelé szeretnétek menni, akkor inkább Split.

Nekem eddig Krk tetszett a legjobban. Sok kis öböl van, nagyon hangulatosak. Vannak sziklás részek is. De sok olyan van, ahol nincs semmi akadály a vízhez :)

2017. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Loparban voltam többször, szinte csak jót tudok mondani. Szépek a strandok is, homokosak, ami Horvátországban ritka, bár nagyon zsúfoltak a nagyobbak. Éjszakai élet nyüzsgős, de erről nagyon többet nem tapasztaltam, mert családos nyaralás volt.
2017. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én Posedarjénál voltam (kb. 20-30 km-re van Zadartól). Nincs nagy élet, van egy homokos strand. Átmentünk Pagra és Zadarba.
2017. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2017. ápr. 22. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!