Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriában tud nekem ajánlani...

Ausztriában tud nekem ajánlani valaki naturista strandod, kempinget vagy nem hivatalos sátrazási lehetőséget?

Figyelt kérdés
Elsősorban a Passau-Bécs bicikli útvonalon érdekelne, de Ausztia többi része is érdekelne a jővőben. Nem feltétlenül kell hivatalos helynek lenni, hanem olyan helyek is érdekelnek, amiket csak kvázi "helyi" közönség ismer, és szájhagyomány útján szerez róla tudomást. Köszi!

2017. ápr. 19. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak strand érdekel, vagy wellness fürdő is jó? Mert odakint például a szaunakultúra teljesen más mint nálunk, az a természetes, hogy fürdőruha nélkül vagy.

Egyébként nem hinném, hogy a google nem hozna ki semmit. Keresgélj.

2017. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy a Duna menti kerékpárúton beérsz Bécsbe, a holt Duna partján meg fogod látni a nudista strandot. Az olajfinomító után van. De azon a kerékpárúton olyan nagy a természet hogy nem kell keresni sátorozási helyet, olyan sok lehetőség akad. A Bécs-Hegyeshalom közti szakaszon számtalanszor megfürödtem egy-egy tóban. Ahol 20 km-re van a legközelebbi lakott terület és forgalommentes ahogy ez a kerékpárút is, ott szabadon tudsz sátorozni is vagy fürödni egy-egy tiszta tóban.

Egyszer éjjel tekertem haza Bécsből azon az úton. Majd a Duna töltésén a kerékpárút közepén egy olyan objektum tűnt fel előttem, ami Mézga aladár gumi űrhajójára emlékeztetett. Karácsonyfaként ki is volt világítva. Közelebb érve láttam hogy valaki sátrat vert a kerékpárút közepén. Na, kell ennél szabadabb hely?

2017. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!