Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire biztonságos Szlovákia...

Mennyire biztonságos Szlovákia szlovákok által lakott részén magyar rendszámú autóval közlekedni? Ha leparkolok valahol, lehetséges, hogy rongálva lesz az autó mire visszatérek hozzá?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 14:46
 1/9 anonim válasza:
Benne van a "pakliban", főleg este veszélyesebb állítólag
2010. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk nincs rajta Nagymagyarország, árpádsáv címer, turul matrica, csak annyiban látszik magyarnak a kocsi, hogy a rendszáma az. Az azért valamennyit javít a helyzeten nem?
2010. máj. 14. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos segít, ha nincsenek Szlovákiát [pl. területileg] sértő jelzéseid.

A mi autónkat nem bántották, egy ujjal sem nyúltak hozzá. Szerintem attól függ, hol parkolsz (őrzött parkoló vagy "világvége-hangulatú" hely).

2010. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Ismerősöméknek kiszúrták a kerekeit Poprad környékén.

Mi nagyon sokat jártunk át Szlovákiába, de semmi nem történt, max. személyesen hőzöngtek nekünk.

Mondjuk mi legtöbbször kempingekbe parokoltunk, vagy őrzött terület mellé.

2010. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én szlovákiai vagyok, igaz h délen lakom, de azért nem olyan vészes a helyzet ahogy gondoljátok. Mindenhol vannak tapló emberek is, de a zöme normális. Nyugodtan gyertek!

De azt mondjuk én is mondhatnám, h szlovák rendszámú autómról lelopták ősszel MO-n a felniket, úgy h rögzítve voltak. Most meg olyan 2 hónapja voltam Györben, végigkarcolták a kocsimat!!! :-( És megjegyezném az autóm vadi új, nincs még 1 éves sem. Ilyen dolgok bárhol megtörténnek, nemcsak Szlovákiában, vagy Magyarországon...

2010. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

el ne gyere,biztos tönkreteszik.

Milyen kérdés ez már? Elmész autóval Ausztriába ott is megkérded. Szerinted mi bajod a szlovákoknak a magyarokkal?


ui.válasz : semmi


Egy Szlovákiában elő ember

2010. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell összekeverni a politikát az átlagemberekkel.
2010. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Az, amit a médiában hallasz egy nagy baromság!!! Vannak tapló emberek ez tény (ahogy itt is), de én havonta megfordulok Szlovákiában és soha nem történt semmi ilyesmi velem, ahogy az autómmal sem. Eddig a legpofátlanabb beszólást egy MAGYAR SZÁRMAZÁSÚ szlovák állampolgártól kaptam, ráadásul idősebb is volt, de az ilyenekkel már nem is törődök. Azért a "kisemberekre" nem jellemző a magyar gyűlölet. A lényeg az, amit előttem is elmondtak, hogy ne kietlen pusztákon parkoljatok!
2010. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi sielni voltunk vagy 6-8 eve es feltortek a sipalya parkolojaban. Felfele mentunk a libegon, amikor hallottuk a riaszto hangjat. Akkor poenra is vettuk. Aztan este jott a fekete leves, hogy valoban feltortek.
2011. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!