Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes ilyenkor külföldre menni?

Érdemes ilyenkor külföldre menni?

Figyelt kérdés
Terror támadások miatt kérdezem. Párizsba utána Londonba szeretnénk menni.
2017. ápr. 23. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Külföldre igen. De én most egyáltalán nem vágyom Párizsba. Szerencsére már évekkel ezelőtt voltam, amikor még nem volt ilyen balhé. London szerintem nem annyira veszélyes. Egyébként ezeken kívül számtalan hely van, amit érdemes megnézni.
2017. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már bevan fizetve az utazás
2017. ápr. 23. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, amikor befizettétek, már akkor is ez volt a helyzet. Miért ezt választottátok, ha vannak fenntartásaitok?
2017. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

[link] megvesz, elolvas, alkalmaz a problémára, kész :) sajnos nagyon sok kóklerség van a világban ami hasonlóan árulja magát, de ez egy valódi pszichológiaprofesszor aki nagyon sok minden más mellett arra ad magyarázatot, hogy az amúgy teljesen irracionális félelmed miként "uralja" a gondolkodásod.


Próbálj meg belegondolni: Budapesten évente ötven ember hal meg autóbalesetben, 883 súlyos sérült van mégis meglehetősen kevesen maradnak otthon emiatt. Vajon miért? Miképpen alkalmazhatnád ezt a turistautadra? Segítség: 15.6 millió látogatója van Párizsnak évente.

2017. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Kicsit kibontva: Te most úgy gondolsz Párizsra mint egy helyre ahol terrortámadások vannak. Ez, ahogy említettem, sajnos természetes, az agyad "gyors" fele megalkotta ezt a képzetet a rendelkezésre álló információkból. Az ellenszer ehhez hogy "lassan" gondolkodunk a témáról: Párizs nem egy hely hanem egy hatalmas egyvelege utcáknak, múzeumoknak, kávézóknak, vendéglőknek, lakóházaknak stb. Próbálj belegondolni, mennyi az esélye még ha van is megint egy terrortámadás akkor pont ott vagy ellentétben azzal hogy mondjuk két sarokra. Arról nem is szólva, hogy időben is stimmelni kéne -- ha tíz perccel korábban jársz arra, nincs gond. Ha apránként belegondolsz, akkor sokkal nagyobb esélye van annak, hogy közlekedési balesetbe keveredsz, mint egy ilyen rendkívül ritka eseménybe.
2017. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!