Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvatorszagba mennenk paromma...

Hercegno69 kérdése:

Horvatorszagba mennenk parommal nyaron. Idopontot meg nem tudunk.7 het a tervezett ido. Tudtok olcso es jo szallast?

Figyelt kérdés

Szep panziot szeretnek ahol van beepitett medence is (nem nagyon birom a sosvizet hosszu ideig) nem kell nagy szoba ugy se sokat lennenk ott. Ellatasrol mi gondoskodnank. Parkolo elony. Lehetoleg homokos tengerpart ami max 5 perc setara van! Es nincs messze magyarorszagtol mert kocsival mennenk!

Ha irtok infot kerlek arral irjatok! ☺❤



2017. ápr. 23. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Booking.com

trivago


Itt találhatsz olyan szállást amit szeretnél.

Sok sikert.

2017. ápr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Egyebkent rendkivuli tajekozottsagra utal az orszaggal kapcsolatban,hogy homokos partot keresel naluk....

Ha ennyire homok kell akkor miert nem az olasz adriára mentek?!?

2017. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na most én tengerpartra a tenger miatt megyek. Ha nem bírom a sós vizet, akkor máshová. Medence mindenütt van.

Gyakran tapasztalom, hogy ami nekem jó szállás, az másnak nem, és fordítva. Ízlések és pofonok ugye. Az olcsóság is relatív. Én például mindig drága apartmanba megyek, mert az a legolcsóbb és legkényelmesebb. De mondom, ízlések...

2017. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszolón kívűl senki sem adott rendes választ :)

Amugy elírás történt nem 7 hét hanem 7 nap

2017. ápr. 30. 15:34
 5/5 anonim válasza:

Homokos tengerpart, ami nincs túl messze:


Krk sziget - Baska

Rab sziget - Lopar


Itt nagyon szép homokos strandok vannak, a szállást ott keresném először a helyedben.

2017. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!