Kezdőoldal » Utazás » Európa » Booking.com-on a 2fős szállás...

Booking.com-on a 2fős szállás x napra kerül mondjuk 40ezerbe, akkor azt fejente kell erteni, vagy egybe a 2 embernek összesen annyi?

Figyelt kérdés

vagyis hogy 40+40 = 80 lesz az ertek, vagy tenyleg 40 az egesz?


Elore is bocsi a hulye kerdesert, es koszonom s valaszokat:))


2017. máj. 11. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Tenyleg eleg hülye kerdes,mert mielott foglalnal az adott hotelben/apartmanban stb amikor legörgetsz ott vannak a lehetőségek,hogy pl két ágyas szoba ettol-eddig x ezer forint,amiben még benne van mondjuk egy reggeli is!Gyengebbek kedveert mindenhol ott van annyi emberke ikon amennyire az ár vonatkozik ...
2017. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Tisztán és világosan le van írva a booking.com-on. ne mondd már nekem hogy képtelen vagy értelmezni! még kis piktogramokkal is jelölik az embereket hogy 1 vagy 2, vagy több. A szoba ára is világosan le van írva!
2017. máj. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
amellett, hogy igazatok van,a kérdésre egyikőtök sem válaszolt, gratulálok !
2017. máj. 11. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Te tényleg ennyire sík vagy,vagy segít valaki??!?A gratulalas helyett olvasd mar el amit irtunk aztan probald meg értelmezni....bar ha már elsőre sem ment.......
2017. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Tapasztalatom szerint IQ80 fölött az emberek meg szokták érteni, hogy az a fizetendő ár, amit a rendszer fizetendő árként kiír, például le akar vonni a bankkártyádról.

Segítenénk neked a konkrét esetben is, de csak te tudod, mennyi épp a fizetendő ár. Ha azt megmondanád, megmondanánk mennyi a fizetendő ár.

2017. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig a szobaár van megadva. A kétszemélyes szoba kerül 40 ezer forintba, azaz ha mindenki a sajátját fizeti, akkor fejenként 20 ezer forint lesz.
2017. máj. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én megértelek kérdező, nekem is okozott kisebb fejtörést az oldal. Értem én, hogy oda van írva, hogy 1 szoba, ami max 2 főre van és az 40 ezer. De 1 emberre akkor most szintén annyi mint 2re? Nem kell mindjárt leugatni a kérdezőt, mint valami retardált tinigyerek.


Vannak olyan szállások, ahol az ágyért fizetsz, ezeknél természetesen minden főre megy az a bizonyos összeg. De ha szobáért fizetsz, akkor az összeg az egész szobáért annyi, nem fejenként. Lényegtelen, hogy egy olyan szobát veszel ki egyedül, ami max 3 főre van. Az ár megmarad úgy ahogy van. Max 3 fős szoba 40 ezer, ha egyedül mész, ha hárman mentek akkor is 40 ezer.

2017. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

A bookingon a szoba megnevezése mellett mindig van egy szimbólum, ami a személyeket jelenti: emberkék vannak, amikből adott számú feketére van színezve. Azaz például egy kétágyas szobánál ott van két emberke; ha mindkettő fekete, az azt jelenti, hogy az a szobaár akkor érvényes, ha ketten vagytok a szobában, és ha csak az egyik, az azt jelenti, hogy annyit kell fizetned, ha egyedül használod a szobát. Általában alig egy kicsivel olcsóbb, gyakorlatilag annyival, amennyivel kevesebb vizet használsz egyedül, meg amennyibe a másik reggeli kerülne, ha ketten vagytok.

2017. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!