Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik európai repülőtérről...

Melyik európai repülőtérről lehet a legkönnyebben eljutni a belvárosba? Melyiknek a legjobb a tömegközlekedése?

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Liszt Ferenc reptér
2017. máj. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik, ahol van metró vagy vonat összekötetés a várossal. Frankfurt nagyon jó, ott a reptéren feltudsz szállni a vonatokra, így nem kell bemenni a városba a vasútállomásra. Münchenben, Helsinkiben, Amszterdamban is van vonatos megoldás a belvárosba. (Biztos van máshol is, de most csak ezekre emlékszem). Budapest szerintem katasztrófa legalábbis a buszozás a metróig. Berlin ugyanez. Néhány helyen meg irtó messze van, busszal a reptér pl. Stockholm Arlanda vagy Izland Keflavik.
2017. máj. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
London Heathrow-tol nagyon gyorsan ott vagy. Wien-Schwechat-bol pedig a CAT visz be direkt a belvarosba. Frankfurt es Zürich is nagyon egyszerüen megoldhato. Masoknal csak Taxival mentem.
2017. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Nápoly, Alibus. Repülőtér-Piazza Garibaldi kb 20 perc busszal, talán 3€.
2017. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Zürich Flughafen - Zürich HB: 9-10 perc vonattal, és 3-5 percenként jönnek a vonatok.
2017. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A madridi repterrol is jo a kozlekedes, kozvetlen van metro is, busz is tobbfele.
2017. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
46%
Lisszabon, reptérről közvetlen buszjárat a központba, több helyen megáll a központban is.
2017. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Stuttgart
2020. aug. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!