Kezdőoldal » Utazás » Európa » Marosvásárhelyre érdemes...

Marosvásárhelyre érdemes vonatal utazni?

Figyelt kérdés
Tavaly busszal mentünk megközelítőleg oda visszav 10-13 ezer ft per fő 8 órás út szolnokról. Neten jegyinformációt nem igazán találtam hány órás az út körülbelül menyibe kerülne az utiköltség teljesáru jegy csak oda (keleti, szolnok-marosvásárhely)???

2017. máj. 20. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

En Bp-Marosvasarhely tavot tettem meg parszor.


Eddigi tapasztalataim: Busszal voltam a legtobbszor, de ma mar nem vallalnam be.


Vonat is eleg docogos, plusz sokszor all indokolatlanul.


Repulo jo lenne, ha lenne a repterbol be busz a varosba, ami nincs:D-legalabbis legutobb meg nem volt- plusz ha jol tudom meg mindig le van zarva a kis repter es Kolozsvarrol kell atcaplatlni.


Talan meg mindig autoval a legemberibb, de ha nem auto, akkor probald ki a vonatot. Mondjuk en ezek kozul egyedul az autot ajanlom, esetleg a repter aztan taxi, de ki tudja mikor lesz az kesz.

2017. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
repterrol.
2017. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A marosvásárhelyi reptér 2017 végén nyílik meg újra. Ha nincs autód, akkor marad a vonat (a buszhoz képest ott legalább fel lehet állni és pár lépést sétálgatni). Napi három Intercity vonat jár, egy Budapest-Marosvásárhely jegy egy személyre, másodosztályon, oda vissza 62 euróba kerül (kb. 19.000 Ft). Csak oda kb. 12.000 Ft.
2017. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is repülővel megyünk most.

Autóval jártunk eddig, de az kibírhatatlan. Nem is az út hosszúsága miatt, bár az is gáz, tőlünk legalább 8 óra. De nagyon rosszak az utak, és nem túl biztonságos.

Most Kolozsvárra repülünk, onnan autó.

2017. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!