Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bergenbe utazunk, milyen...

Bergenbe utazunk, milyen természeti szépségeket éri megmegnézni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 24. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is tervben van, de egyelőre visszatart az a körülmény, hogy az ország mocskos drága. Ahogy én nézegettem mindenképpen érdemes a fjordokat megnézni, ez van rövidebb (3-4 órás) és egész napos verzióban is. Ez utóbbiban benne van a Flam vonatút is. Sok jó túraútvonal is van, de ahhoz kell egy kis túrázós affinitás.
2017. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak turázni fogunk,napokat,csak nem találok jó tura összefoglaló írásokat neten.
2017. máj. 25. 10:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt van pár tipp:

[link]

2017. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kádár András válasza:
Az egész Norvégia csoda szép.Majd meglátod ha 10 km-re elhagyod a várost minden nagyon szép.Ja és a fjordok,félelmetesen nagy látvány.
2017. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. máj. 26. 12:16
 6/7 Farkas39 válasza:
Egész Norvégia gyönyörű, de Bergenben a fatemplom a legszebb szerintem. Jó utazást és szerencsés fényképezést kívánok.
2017. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi utólag is,gyönyörű volt,de a Fjordok azért szebbek voltak mint a Fantoft templom :) de kinek melyik :)
2017. jún. 2. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!