Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek érdemes elindulni...

Szerintetek érdemes elindulni egy kisgyerekkel (4 éves) Riminibe? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóba került Olaszország, szívesen mennénk, de nagyon hosszú az út, hogy viselne? Szeptember elején mennénk, és az időjárás miatt ide, alapvetően nem ez volt az úticel. Északabbra néztem helyeket. Itt nagyobb az esély arra hogy jó időt fogunk ki vagy nagyjából feleslegesen utaznank + 200 km-ert?

2017. máj. 28. 21:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Kevésbé felkapott helyet néztem mint pl Rosolina mare.
2017. máj. 28. 21:15
 2/9 anonim ***** válasza:
A sajat gyerekedet csak te ismered, hogy hogy birna. Ismerek olyat is aki kb. egy hang nelkul vegigbameszkodja az utat (marmint amig ebren van), meg olyat is aki kb. az M7-es kivezeto szakaszatol nyavog, hogy mikoooooor eeeeeruuuuunk maaaaaaar odaaaaaaa......????
2017. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A legtöbb amit mentünk oda vissza eddig az kb 4-500 km volt összesen.
2017. máj. 28. 22:12
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Van erre megoldás. Ne saját kocsival menjetek. Repülés Bolognaba, bérautót felkapjátok a reptéren és kész is. Valamivel drágább lesz az út, mint saját autóval, de nem túl sokkal, Bologna az egyik legolcsóbb fapados desztináció és spóroltok majd' két napot meg rengeteg idegeskedést.
2017. máj. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A repülős ötlet is jó. Mi éjszaka utazunk ekkora távolságokra. A gyerekek legkésőbb 60 km után bealszanak, ekkora távolság nekünk kb 12 óra. A forgalom is kisebb mint napközben. Persze mi felnőttek fáradtak vagyunk első nap, de az útközbeni nyugalom nekünk ennyit megér. A kisebbik 11 hónapos kora óta megyünk velük ekkora távolságokat.
2017. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem sokkal drágább az út néztem. Bér autó nem kell. Repjegy +transzfer az nem tudom mennyi
2017. máj. 29. 11:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Éjjel menjetek szerintem is. Számold ki, mennyi idő alatt értek oda, döntsd el, kb mikor kéne megérkeznetek (hajnali érkezés nem túl ideális), és ezek alapján induljatok! Mi mindig így szoktuk, még mikor nem volt gyerekünk, akkor is.
2017. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Éjjeli indulás szerintem rutinos vezetőnek ideális. :) Mármint rutinos utazónak.
2017. máj. 30. 12:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Te tudod, akkor menjetek napközben, akkor mese+éneklés+tablet az ideális időtöltés. Szerintem nem ördögtől való az éjszakai utazás, sokkal kisebb a forgalom, pont ideálisabb a rutintalan utazónak. Én Riminiig mennék, ott jobb idő, van mint az északi részen.
2017. máj. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!