Kezdőoldal » Utazás » Európa » Átverhetnek minket az utazási...

Átverhetnek minket az utazási irodák? Vissza igényelhető a pénz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy a párommal befizettünk augusztusra egy görög nyaralást 10 napos kettőnknek 304 euro kedvezményes lényegtelen...Ugy kértük, hogy mindenképp csak mi ketten legyünk egy szobában saját fürdő,konyha.Először Olympic beach-et akartuk lefoglalni,de azt mondták nincs már szabad hely oké gondoltuk ennyi a nyaralás.5perc mulva visszahivott a hölgy és mondja h Leptokárián van még egy szabad hely...Elfogadtuk rendben szerződés elküldve befizetve.Most néztem át meg1x és azt irja, hogy 3 ágyas szoba.Hangsulyoztuk,hogy 2-en legyünk a szobában, elképzelhető, hogy lesz egy másik turista azon a 3. ágyon? Nagyon kellemetlen helyzet lenne mivel mégis pár vagyunk egy nyaralás ne arról szóljon, hogy nehogy ellopják a holminkat és stb.


Tudom először jobban át kellett volna olvasnom a szerződést és rákérdezni de bakker :( mar késő megesik. Nos, ma felhivjuk őket és ha azt mondják igen lesz 3. szemely akkor ha azt mondjuk köszönjük nem kérjük lemondjuk akkor, lehetséges a pénz visszatérítés? Hazudhatnám azt is, hogy x ok miatt nem tudunk akkor elutazni... tehát az a fő kérdés, hogy vissza tudják tériteni a pénzt?


2017. máj. 30. 07:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jo, most mar vilagosan latszik, hogy kik etetik ezeket az irodakat...

Lefoglaltatok ketten egy 3 agyas szobat, ennyi tortent. Nem lefoglaltatok egy szobat ti es kedves ismeretlen turista, aki lopna a cuccodat azonnal.

2017. máj. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tőlem honfitársam lopott hasonló nyaralós helyzetben, jobb félni most mint átélni egy lopást.Gondolom veled még nem történt meg...nagyor rossz érzés undort kelt benned, hogy valaki turkált a te holmidban...majd ha megtörténik veled egy hasonló nem leszel ilyen arogáns.
2017. máj. 30. 08:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam arrogans veled (ket r), ellenben valaszoltam az egyertelmu kerdesedre, azt pedig megkoszonni szokas meg itt is :). Vagy felhivhatod az irodat. Azert szednek le rolatok egy csomo plusz penzt, hogy dolgoztassatok oket. Arra viszont keszulj fel, hogy penzt visszateriteni nem fognak, akarmit is hazudsz. De valoszinuleg errol van is pontos rendelkezes a szerzodesben.
2017. máj. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ha harom agyas a szoba akkor oda befognak tenni egy egyedul utazot, azt nyomhatjatok harmasban,

btw mar ertem kikbol elnek ilyen jol az utazasi irodak

2017. máj. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mert tényleg megválaszoltad amit tudni szerettem volna.Kedvességed hiánya elvitte a megköszönést :)
2017. máj. 30. 08:17
 6/13 A kérdező kommentje:
4 es :) remélem anyudat teszik be örömmel nyomnám
2017. máj. 30. 08:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Utazási iroda egy fillért nem fog neked visszafizetni....főleg úgy hogy nem is hibázott semmiben.....itt átverésről szó sincs,maximum a te figyelmetlenségedről.....
2017. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt inkább arról lehet szó, hogy ketten lesztek egy hàromágyasban.
2017. máj. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy vagy kwtten lesztek háromágyasban (vszeg), bagy betesznek mellétek még egy embert.

De a pénzt nem igényelheted vissza, mert ök semmiben nem hibáztak.

2017. máj. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha és bármit hazudsz is, nem kapjátok vissza.

Ha közbejön vmi, az nem az ö hibájuk és ahhoz sincs közük, hogyha betegek lesztek.

2017. máj. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!