Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes Riminibe menni nyaraln...

Érdemes Riminibe menni nyaralni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Felmerult hogy Riminibe mennénk utószezonban (augusztus elején), érdemes mostanság elmenni, megeri azt a plusz utazást? A víz mennyire tiszta? Elofordulnak esetleg migransok, mennyire biztonságos? Gyerekkel mennénk.

2017. jún. 2. 13:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Rosszul fejeztem ki magam. A szállásra értettem amit néztem és összesen a kajával hogy olcsóbb viszont messzebb van.
2017. jún. 15. 13:53
 12/16 A kérdező kommentje:
A szállast és kaját kalkuláltam. Mennyi lenne csak az út benzinnel sacc per kb?
2017. jún. 15. 13:56
 13/16 A kérdező kommentje:
Mi 80-at számoltunk benzinestul
2017. jún. 15. 14:13
 14/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit fogyaszt az autó. Olaszországban kb. 1,5 euro a benzin (egy hónapja voltunk), Szlovéniában érdemes a határ előtt csurig tankolni. A pályadíjak a neten fennvannak.
2017. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"A szállast és kaját kalkuláltam"


A kaja az pont ugyanannyi, ha te főzöl az apartmanban. Ezt ezért nem lehet "olcsóbbként" figyelembe venni.

A szállást szintén az adott pénzügyi lehetőségeiteken belül választod.

A különbözetet a nagyobb távolság, a drágább odajutás és a sok egyéb fizetős dolog teszi majd ki.


Ha hasonló szállást nézel mint H.országban, semmiképpen sem fogod olcsóbban kihozni.

A kérdéseid alapján látni, hogy nem vagy egy gyakorlott utazó, ezért megkockáztatom, hogy min. 50 %-al többe fog kerülni Rimini, mintha H.országba mennétek.


Némiképpen lehet csökkenteni a végösszeget, ha Rimini helyett, pl. Bibione környékét választjátok.

Az időjárásra pedig NINCSEN garancia már nyáron sem.

2017. jún. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

# 2/15 írta: 2017-06-02 15:57

"Migránsokat ne tengerparton keress, egyébként nem értem ezt a rettegést, amolyan Orbán-fertőzés lehet. Ragályos és súlyos. A migráns ugyanolyan ember, csak csóróbb."


és ehhez mit szólsz okostojás?


www.youtube.com/watch?v=PkZNIujCNuI


www.hirado.hu/2017/09/05/remalomma-valt-a-tengerparti-nyaralas-a-migransok-miatt/

2018. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!