Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire kell félni Olaszorszá...

Mennyire kell félni Olaszország tengerpartján a terrortámadásoktól?

Figyelt kérdés
Manapság ugyebár rengeteg hír jön, hogy itt egy támadás, ott egy támadás és szerintem nem csak az én családom tart egy ilyenfajta szerencsétlenségtől. Tehát nagy dilemmában vagyunk, hogy menjünk-e vagy inkább ne kockáztassunk? Nektek mi a véleményetek? Minden választ nagyon szépen megköszönök! :)

2017. jún. 7. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem zárkózzatok be. Holnaptól az utcára se lépjetek ki. Ott elüthet egy autó.
2017. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

főleg rengeteg ha egész nap a köztévét bámulod

ne menjetek, irány le a pince és falazzátok be az ajtót

2017. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
83%
Szerintem nem kell annyira félni-ilyen alapon soha nem mehetnél el sehova.Vágj bele nyugodtan!
2017. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Ne a magyar rémisztgetésekre hallgass!
2017. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tehát semmi szükség félni :D
2017. jún. 7. 19:47
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
Félni azt kell csak nem Olaszországban. Nyugaton megerősítik a közvédelmet és emiatt nemsokára túl problémás lesz terrortámadást kivitelezni, utánuk meg az egyik legesélyesebb célpont mi leszünk meg a csehek.
2017. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
75%
Kevésbé kell félned a terrortámadástól Európában, mint az utcára történő kilépéstől. Pláne ne ülj autóba, mert előbb érhet baleset, mint terrortámadás.
2017. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Kérlek nyugtasd meg a családodat, és ha lehet soha, de soha többé ne nézzetek szemét tévéadókat. Sorolnám, de te is tudod, csigatévé, köztévé. Ne olvassatok origót és egyéb patkány portálokat.

Ja, és ha lehet, ne hallgassatok a kormánypárt aljas propaganda dolgaira.

Amúgy jó utat.

2017. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Igen,mostmár ebben is meg lehet halni Európában sajnos.Felkerült a többi dolog közé a listára,amitől senki sem fél,mert olyan gyakori problémák.

Ha Budapesten lenne egy támadás otthon maradnál folyton?

2017. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Az olasz tengerparton a gagyit áruló fekáktól kell félned a legjobban,hogy le tudd őket rázni valahogy....nem terrortamadastol!
2017. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!