Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tapasztalatok barátokkal való...

Tapasztalatok barátokkal való nyaralással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. :)

Voltunk mar barátokkal a Balatonnál, idén viszont Horvátország felé vennénk az irányt. Kocsival utaznánk, a szallas már le van foglalva.

Érdekelnének a tapasztalataitok a külföldi nyaralásokkal kapcsolatban, ahova nem a családdal, hanem barátokkal mentetek.

Jó tippek, tanácsok is jöhetnek (lopások, autópályán utazás stb.).



2017. jún. 17. 01:45
1 2
 1/17 anonim válasza:
74%
Mi vvvvvvvan??????? Kérdező te ittál? Mi ez???
2017. jún. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Jó tanács, hogy ne lopjatok autópályát.
2017. jún. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Hát valóban elég zagyvára sikerült a kérdés:

pl."Jó tippek, tanácsok is jöhetnek (lopások, ...)

Szóval adjunk tanácsot, hogy kell lopni? :D


Komolyra fordítva a szót: először is tisztázni kéne, hogy most a barátokkal való nyaralással kapcsolatban vársz tapasztalatokat vagy horvátországi úti tippeket kérsz?

Vagy mindkettő és akkor 2 különböző kérdés van egyben feltéve :-)

2017. jún. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ugyanaz mintha kimennél balcsira, nyilván nem fognak ott magyarul kiszolgálni meg ilyenek :D a lopásokra meg alap hogy oda kell figyelni nagyon! De ez magyarba is így van, még egy strandon sem hagysz semmit őrízetlenül. Nem kell itt parázni...Horvátország elég jó, és biztonságos. Ha Tunéziába mennétek ott már másabb lenne kicsit, vagy Thai-föld-ön is kicsit veszélyesebb.

Azt meg nem értem hogy mi ez a zárójelben hogy "autópályán utazás" ?

Nincs ebben semmi , átmész határon, ugyanaz mintha itt mennél az autópályán...

Egyébként biztos van sok cikk és leírás horvátországi nyaralással kapcsolatban ha beírod google, sokkal részletesebb dolgok lesznek amiket itt fognak írni emberek. Ebben biztos vagyok :)

2017. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Annyi magyar lesz, olyan mintha a balcsin volnál
2017. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, azt gondolta a kérdező, hogy a barátai meglopják-e??? Mert így is lehet értelmezni, és hogy az autópályán egymás agyára mennek, vagy esetleg otthagyják a másikat, ha bajba kerül... Hát a barátaidat te választod meg.

Nálunk a nyaralás mindig nagy szervezkedés, szeretünk nagyobb társasággal utazni, sokkal hangulatosabb, mint magunkban családdal. Sokszor három-négy autóval megyünk együtt.

2017. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Szerintem ha van családod, akkor ne a "barátokkal" menj nyaralni. Ha nincs családod akkor keress egy valakit akivel szívesen nyaralnál, mert jól érzed magad vele. Csoportosan, haverokkal szerintem nem igazi nyaralás.
2017. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Èn már sokat nyaraltam minden felé barátokkal.


Amit utáltam, hogy mindig én voltam a tolmács, és még egy suvenir megvételénél is nekem kellett angolul vagy németül beszélni. Ez 1-2x ok, de mikor minden este a bodékhoz mentünk már nagyon untam, de mivel én szerveztem az egész nyralást, így közöltem, hogy ennek cserébe én nem fogok egy ici picit sem fözni. Mindenki maga tányérját mosta el, de én egyetlen egyszer sem föztem.

Talán még a várakozás mindenhol a másikra s0,zokot rossz lenni, így meg kell beszélni, hogy külön külön is van élet...

2017. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Az én tanácsom hogy gyere le a szerről!
2017. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
47%
A kérdezőt már meglopták és a rendőrségben van, vagy hova tűnt?? :D
2017. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!