Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ungváron, Munkácson (illetve...

Ungváron, Munkácson (illetve egész Kárpátalján) tényleg csak 30-50 ezer forintnyi hrivnyából élnek az emberek (beleértve a feketén "maszekolásokból" szerzett pénzeket is)?

Figyelt kérdés

Ezért szeretnének onnan sokan ide, vagy még nyugatabbra menni?


Emiatt számukra még egy Magyar-, vagy Lengyelország szintű állam is szinte már Amerika?


És a fent említett nehézségek miatt házasodnak sokan 18-20 évesen?


Viszont a párok közötti nagy korkülönbségek (10-15 év is akár) mivel magyarázhatóak?



2017. júl. 4. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkrét számokat nem tudok mondani, de igen, sokan élnek nagyon kevés pénzből. Viszont van olyan ismerősöm is, aki oda nősült és nem is költöztek ide pedig megtehették volna, szóval azért nem mindenkinek teljesen kilátástalan a megélhetése.
2017. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Átlag annyiból igen. A maszek alatt nem mindegy mit értesz. Az nagyon változó, 20000-10000000 forintig terjedhet :D

De a legtöbb ember olyan 40 ezer körül keres sajnos.


Házasságnak nem csak ez az oka. 50 éve Magyarországon is így volt, Kárpátaljan így maradt.

2017. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Munkácson lakom mindig is itt laktam. Egy rövid ideig megpróbáltam Magyarországot de nem tetszett. Festőművész és képkereskedő vagyok havi kb. 800ezer és 1,5millio forintból(átszámítva ukr. Ghr.-ből élek) de ez változó.
2018. aug. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi nem tetszett Magyarországon? (Ha nem vagyok indiszkrét.)
2018. aug. 15. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!