Kezdőoldal » Utazás » Európa » München mennyire biztonságos?

München mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Oktoberfest miatt kérdezném, nem a piálás és lopások tekintetében, hanem a mostani helyzet miatt. Mennyire nagy a valószínűsége egy terrorcselekménynek? Kb. annyi mint itthon?

2017. júl. 7. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában véve szerintem biztonságos, de egy ilyen bulira nem lehet mit mondani.
2017. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
79,456.450% az eselye az biztonsagnak. Most mar kijohetsz az agy alol.
2017. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Hát elég gyakori a terrorcselekmény, terror szempontból sokkal veszélyesebb mint itthon..
2017. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem veszélyes, én nem mennék
2017. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Az tény, hogy egy nagyobb tömegrendezvényt megtartani egy nagyobb városban mindig kockázatosabb, ez független attól hol van. Ha akarnak robbantanak Münchenben, ha akarnak akkor Budapesten is. Szóval az, hogy melyik veszélyesebb nem lehet mit mondani. De az átlag napokat tekintve Münchenbe vannak olyan részek, ami pl biztonságosabb, mint Pesten a 8., vagy a 13. kerület, netalán Borsodban egy cigányfalu...
2017. júl. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Münchenben élek a családommal szóval én tapasztalatból írom,semmivel nem veszélyesebb itt élni ,mint Budapesten volt ...sőt épp ellenkezőleg ,itt semmi atrocitás nem ért eddig az emberek barátságosak,én szeretem a várost .
2017. júl. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

*előző vagyok,folytatom.

Szóval a baj megtörténhet bárhol a világon..nem kell ahhoz külföldön lenni.

Én azt mondom gyere nyugodtan és érezd jól magad ;)

2017. júl. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

3. Válaszoló ...tőled kèrdeznèm: Honnan veszed ,hogy sok itt a terrorcselekmény?

Münchenben tavaly ilyen tájban lövöldözött a fiú az Olimpia Einkaufzentrum-nal,de az sem terror cselekmeny volt.A jó multkor meglőttek egy rendőrnőt .....*

2017. júl. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
*az szinten nem.terror terrorista akcio volt.Ez èves szinten egy -egy alkalom,szerintem Magyarorszagon jóval magasabb a bűnözési ráta .S a véleményem pedig az,hogy tévesen hiszik az emberek,hogy Magyarország biztonsagos..
2017. júl. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
..hisz bárhol történhet bármi !
2017. júl. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!