Kezdőoldal » Utazás » Európa » Portugáliai letelepedésről...

Portugáliai letelepedésről tudnivalók?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Madeira-i letelepedésről mit kell tudni? Mi szükséges az odaköltözéshez? Egészségbiztosítás hogy működik? Milyen papírokat/igazolványokat kell kiváltani amennyiben odaköltözik valaki? Bármiféle egyéb tudnivaló munkavállalással kapcsolatban? Autó forgalombahelyezésről tudnivalók?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. júl. 19. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szépen felkeresed a gúglit, azon belül pár oldalt, és utánaolvasol.


Ennyi a titok, hadd ne mi böngésszük már ki lépésről lépésre.

2017. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értelemszerűen megpróbáltam már magyarul-angolul, de az egyetlen oldal amit találtam az europa.eu, ami szép és jó de nem vagyok benne biztos, hogy az általános szabályokon kívül helyileg történt-e szabályozás, kiegészítés stb.


A másik pedig az, hogy leginkább kint élő magyaroknak szántam a kérdést, hogy megtudjak buktatókat, fontos dolgokat és hasonlók, de ettől függetlenül nem a kérdésre válaszoltál, máskor nyomj egy visszát és keress másik kérdést. Köszi.

2017. júl. 19. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:

ezeket lattad mar?

[link]

2017. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen találtam egy gyűjtő oldalt ahol minden információ le van irva. Koszi mindenesetre!
2017. júl. 21. 09:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!