Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapestről Stuttgartba...

Budapestről Stuttgartba vonattal utazás hogyan? Miként? Mennyiét?

Figyelt kérdés

Augusztus közepe táján tervezem, hogy meglátogatom egy ismerősömet Stuttgartban, vonatot néztem ki erre a célra, de még soha sem utaztam ilyen hosszú távon, vonattal, külföldre... és felmerült bennem egy pár kérdés... nagyon megköszönném, ha tudnátok ezekben segíteni... :)


1. Mennyibe kerül a vonatjegy csak oda? (legolcsóbbra gondolok, átszállás nélkül, semmilyen extra igényem nincs)


2. Kell előre foglalnom? Ha igen, milyen oldalon?


3. Egyedül utazni mennyire biztonságos?


4. Poggyászt vihetek fel magammal a vonatra?


5. Honnét fogom tudni, hogy hol kell leszállnom? Mármint, hogy éppen megérkeztem Stuttgartba...


Illetve van egy, lehet komikusnak tűnő kérdésem is, méghozzá az, hogy ha a vonat a Keletiből indul, akkor ott honnét tudom, hogy melyikre kell felszállnom?


Sajnos eddig még nem igen vonatoztam, nagyobb pályaudvaron meg nem is jártam... :/

Előre is köszönöm szépen mindenkinek, aki tud segíteni a bennem felmerült kérdésekre, vagy csak jó tanácsot tud adni! :)



2017. júl. 24. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bahn.de

Minden kerdesedre valaszt ad!

2017. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Ha jol tudom nincs atszallas nelkul.
2017. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%

1. nincs átszállás nélkül. Münchenig van csak. Az odaút 30 euró + a jegy münchenből stuttgartba. Az változó. Szvsz nem éri meg, mert összesen kb. 15 órát utazol. Repülő van Eurowings közvetlen BP-Stuttgart, 80-120€ között mozog oda vissza összesen általában.


2. Nem kell, csak érdemes az ára miatt, helyben minden drágább. Elvira + bahn.de


3. Wc-re azért el mersz menni egyedül ugye? Vagy félsz, hogy megtámadnak a csúnya migráncsok?


4. Nem bakker tilos... nyilván vihetsz fel, igen


5. Ki van írva ???!


Nem csak egy komikusnak tűnő kérdésed van. A Keletiben szerinted nincs kiírva, melyik vágányról melyik vonat megy?

2017. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!