Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik a jobb tengerpart,...

Melyik a jobb tengerpart, melyikre mennétek szívesebben! Montenegrói, Bolgár, Román, Horvát, Olasz, Spanyol, Görög, Török, Ciprusi?

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

A román hogy jutott eszedbe?

Oda csak azok mennek, akik ott laknak.

Ha fizetnének se mennék a sok román közé...

2017. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát passz, a homokos jobb, de ahol homokos ott nincs semmi árnyék csak ha viszel ernyőt. Meg hát árban sem ugyanaz, és az se mindegy milyen látnivalók vannak a környéken. Spanyolokhoz szívesen visszamennék, most hogy így felvetődött.
2017. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A fekete tenger egy retek....igy aznottani orszagok szamomra alapbol kilőve,tehat:romania bulgaria!

A törököknél csak Side-ben jartam.....abszilut nem érintett meg!

A görög partok messze földön hiresek...nem veletlenul!

A horvatokrol is elmodnhato ugyanez!

Montenegrol allitolag csodas,sajnos meg a sajat szememmel nem lattam!

Olasz-spanyol:megint csak messze foldon hires!

Mondjuk nem ártana tudni hogy nalad mit jelent ez a melyik jobb.....megis miben???

2017. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én szeretek búvárkodni, úgyhogy a sziklás partokat preferálom inkább.


Szerintem mindenhol lehet jó helyeket találni. A felsorolt országok közül a román és a bolgár tengerparton még nem jártam. A többi országban mind sikerült jó helyeket találni, ahol jól éreztük magunkat.


Én nagyon szeretem Görögországot, jó azért nem Paralia vagy az egyéb magyar turisták körében felkapott helyeket, inkább a szigeteket, úgyhogy én azt választanám.

2017. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj a Fekete-tengerrel, bar engem pont ott csipett meg egy meduza :) viszont tetszett, hogy kevesbe sós, nem kellemetlen fürdőzes utan egyaltalan.

Szozopolt tudnám ajanlani a bolgároknál.

2017. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Horvát gyönyörű, a köves pedig sokkal tisztább és szebb, mint a homokos.
2017. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Mi idén voltunk olasz országban, kempingben és nagyon jó volt. Persze lehetett volna szállodába is menni. Caorleban voltunk, a pra delle torri kempingben. A tengerpart nagyon szép tiszta volt, nem voltak benne növények. Egy egész nagy strand is volt a kempingben. jövőre is ide fogunk menni.

voltam már sok helyen amit írtál, de nekem Olaszország tetszett a legjobban.Még az említeném meg, hogy Görögországban nagyon finom volta narancs xd

2017. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A romant es a bolgart kihuzva sorrendtol fuggetlenul johetnek.
2017. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Horvatország, Ciprus.

Török részen voltam Ciprusban, tökéletes volt. Fehér homokos part, azur tenger...tipikus török turista helyre biztos nem mennék, nem fogtak meg a tengerpartok képei, de egy olyan part amit nem ettem még meg a turistak az jó lehet. Ha mennék arra akkor max Bodrum vagy Izmir környéki part.

2017. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, Görögország! ;) Én is a szigeteket ajánlanám, nem az északi, magyarok által preferált turistagettókat.
2017. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!