Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Montenegróró...

Mi a véleményetek Montenegróról? Mire lehet számítani? Autólopás?

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Montenegróban meglepően jó a közbiztonság!Nem az a tipikus vadkelet aminek sokan gondoljak !
2017. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Az aurólopás a minimum.

De lehet hogy a gatyát is lelopják rólad..

Vagy a szüzességedet kecskepásztorok..

2017. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó a közbiztonság. Pont idén nyaraltam ott. Autóval mentünk és meglepőrn sok volt a rendőr Boszniában és Montenegróban is. Az emberek sokkal segítőkészebbek és kedvesebbek, mint a horvátok. Ha meg megállít egy rendőr az jó pont ha a saját nyelvükön előre köszönsz :D ez most nem vicc, velünk is ez volt :D autólopás szerintem egyáltalán nincs, oké persze nem árt ha bezárod a kocsit,mint mondjuk bárhol normáls esetben. De nem kell félni hogy feltörik. A közlekedésük mondjuk annál bonyolultabb :D mármint nyugi semmi olyan komoly. Csak hogy ők mindenért dudálnak, ha mész akkor azért, ha megállsz akkor azért stb. Attól nem kell megijedni meg idegesnek lenni sem szabad, ők sem azok ilyenkor csak kicsit izgágák :DD ja meg képesek bárgol megállni. Amíg itt Magyarországon kénytelen vagy elmenni a legközelebbi parkolóig akkor is ha nagyon fontos dolgod van, ők teljes szívbaj nélkül megállnak akár az út szélén, ház előtt, rögtön a kereszteződés előtt/után... a tengerparton elég szűk utcák vannak meg ugye lejt is a legtöbb, ők ott is simán megállnak. Mi alig mertünk menni :'D az utaik rgyébként meglepően jók. Ahhoz képest hogy mindenki mondja hogy az már mennyire balkán (oké, bizonyos dolgokban tényleg nagyon látvanyosan az) az utak nagyon precízrn meg vannak csinálva mindenhol, hegyekben is tengernél is. Tényleg profi munka :D tudom, hogy így a végére már eléggé eltértem a tárgytól, bocsi :D na de én idén nyaraltam Montenegróban először de engem úgy elvarázsolt, hogy ha nekem valaki azt mondja indulunk, bármelyik pillanatban készen állok :D
2017. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb utakra lehet számítani, mint itthon, a közbiztonság az kb. olyan mint itthon, semmi extra.
2017. júl. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!