Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyiből lehet kihozni egy...

Mennyiből lehet kihozni egy olaszországi nyaralást?

Figyelt kérdés

Nyaralást tervezünk Olaszországban, de mivel nem vagyunk krőzusok, ezért leginkább főszezonon kívül, szeptember eleje-közepe felé.

De ilyen 150 ezrekért látok szállásokat 1 hétre. Ez tényleg ennyire drága, vagy csak én keresgélek rossz helyen? Tudtok ajánlani olcsó szállást? Mi azok a fajták vagyunk, akik nem a szállásra akarnak sok pénzt költeni (főleg, hogy olaszban úgyis ugyanazok a pókos üres apartmanok vannak mindenütt) hanem inkább az élményekre.


2017. júl. 26. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány főre keresel?
2017. júl. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja bocs, ez lemaradt: 2 főre.
2017. júl. 26. 00:22
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Booking.com -ot nézted? Beütöttem most szept elejét néhány véletlen várossal, 100.000nél kezdődtek kb, Rómában meg 60 körül. Olaszországon belül hova gondoltad?
2017. júl. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Booking meg trivago amit javaslok....ha valami nagyvarosba mennetek es tenyleg nem szamit a szallas csak hogy olcso legyen akkor hostelworld
2017. júl. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézz körbe Airbnb-n, nem írtad hová utaztok, de most random rákerestem Rómára és már 80-90e körül/hét is vannak bőven szállások privát szobában, ha ehhez sem ragaszkodtok, akkor jóval olcsóbban is. Ha még nem vagy regisztrálva és szeretnél kedvezményt, keress meg privátban és szívesek küldök meghívót és akkor mindketten kapunk valamennyi kedvezményt a következő foglaláshoz.
2017. júl. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

150E forintért szállás 1 hétre? Ez durván 500 Euró


Az én 15 napos nyaralásom repülővel, szállodával teljes ellátással Mallorcán, kerül 500 euróba. És nem Booking.com-on és repülöjegy foglaló oldalakról összeollózva, hanem utazási iroda ajánlata volt.


Javaslom nézz szét utazási irodáknál, milyen last minute esetleg akciós utak vannak, aztán vesd össze a te általad kalkulált adatokkal.

2017. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben találtam. Én bénáztam el, de bookingon végül helyreállt a rend :D
2017. júl. 27. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!