Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire biztonságos Szerbia?

Mennyire biztonságos Szerbia?

Figyelt kérdés
Jövőre tervezek egy Román, Bolgár tengerparti utazást és az út Szerbián keresztül a rövidebb. Biztonságos arrafelé mostanában?

2017. aug. 15. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Miért ne lenne biztonságos? Kicsit idiótábban vezetnek, mint Magyarországon, ami nyilván veszélyforras, de kezelhető. Ha meg a migránshíradó miatt rettegsz, kapcsolj át az RTL-re. Nem embert enni meg balhézni jöttek ide azok az emberek, hanem mert azt igérték nekik, itt jobb életük lesz. Nem fognak téged bántani, mert azzal évekre beragadhatnak Szerbiaban, ami nem céljuk.
2017. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megesznek a migránsok, hát nem érted? A Falon túl már csak a Mások élnek, és tőlük még Orbán Viktor sem védhet meg odaát!
2017. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

"Jövőre tervezek egy Román, Bolgár tengerparti utazást és az út Szerbián keresztül a rövidebb. Biztonságos arrafelé mostanában?"


Jövőre... Biztonságos ... mostanában?

Ezt sosem értettem: ha jövőre akarsz utazni, akkor miért most kérdezed, hogy biztonságos-e? Addig még van 1 év!

A mai világban nemhogy hónapról hónapra, de szinte napról napra változnak meg a dolgok, rendelkezések, stb.


Most, hogy az olaszok és a spanyolok "bekeményítettek", új útvonalat kezdenek használni - és ez pont Románia... De ez nem jelenti azt, hogy jövőre ne mehetnél Romániába - ki tudja, mi minden történik addig...?

2017. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem biztonsagosabb mint romania vagy bulgaria...szerintem!
2017. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!