Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy lehet online jegyet...

Hogy lehet online jegyet venni a Lomnici-csúcsra menő felvonóra?

Figyelt kérdés
Próbáltam a hivatalosnak mondható gopass.sk oldalon keresztül, de ott nem lehet jegyet venni a csúcsra menő felvonóra. Ennek mi az oka vagy miért nem tudok?

#jegy #sífelvonó #gopass.sk #lomnici-csúcs
2017. aug. 24. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elkelt az összes. Nagyon korlátozottak a helyek, foglalni meg csak egy hétre előre lehet ha jól tudom.
2017. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, legkorábban 7 nappal az utazás előtt lehet venni jegyet. Végigpróbáltam minden dátumot, de egy darab jegyet nem akar adni. Lehetséges, hogy egy darab jegy se szabad?
2017. aug. 24. 13:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezek után félve teszem fel a kérdést: Ha szeptember vége felé szeretnénk menni egy hétvégére, akkor a helyszínen mennyi esély lehet egy aznapi/másnapi jegyre?!
2017. aug. 24. 13:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos tutit nem tudok mondani, nekünk drága volt, így kihagytuk - anélkül is gyönyörű hely. Személy szerint azt gondolom, hogy nem adják el az összeset elővételben.

Van lift a nyeregbe is, ott nincs zsúfoltság.

2017. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Felvonókra csak a legritkább esetben tudsz online venni.

Svájcban legalábbis minden kisvasút és felvonó, libegő, stb. csak helyben árusít, mert itt bizony nem ritka, hogy rossz az idő és akkor leállítják.

2017. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, mi nem volt hasznos okostojás? :D
2017. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Na, mi nem volt hasznos okostojás? :D"

Ezt ki írta és kinek szánta?

2017. aug. 27. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!