Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lutonról hogyan lehet legolcsó...

Lutonról hogyan lehet legolcsóbban és legegyszerűbben bejutni Londonba?

Figyelt kérdés

Novemberben fogunk ketten utazni és szeretnénk bejutni a városba, illetve kijutni onnan a reptérről. Úgy tudom van busz, de ott nem biztos, hogy van hely, így érdemes előre foglalni. Hol lehet foglalni?

Van ennél jobb lehetőség?



2017. aug. 26. 20:50
 1/5 Farkas Dávid 1996 ***** válasza:

A legolcsóbb és legegyszerűbb a belváros a Green Line 757-es busz vagy a National Express busz.

Érdemes előre megvenni online,de a sofőrnél is meg lehet venni.Egy útra 10 font.Retúrjegy kedvezőbb 17 font.

Ha nem veszed meg előre a jegyet szerintem max ha sokan vannak várni kell a következőre fél órát,ahogy láttam elég sokat álltak sorba a buszmegállóban.

Vonattal is lehet menni 14 font egy útra,de gyorsabb.A vonathoz viszont előbb el kell menni Luton Airport Parkway vonatállomásra 1,6 fontért busszal,mert a vonatállomás 3,5-re van a reptértől.

2017. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Farkas Dávid 1996 ***** válasza:
3,5 km-re van a vonatállomás
2017. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van busz, elmegy egész a Victoriáig, végig a belvároson. A helyszínen is lehet jegyet venni. Érdemes egyből oda-vissza, úgy olcsóbb. De ezek régebbi infok, az utóbbi pár évben sajnos nem jártam arra :-(
2017. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Terravisionnel a transfer busz 17 font odavissza/fo. Majusban ennyi volt, nem en vettem meg a jegyet, de online meg lehet venni elore
2017. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az easybus-t is érdemes megnézni, ami a National Express-re ad jegyet, csak néha sokkal olcsóbban.
2017. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!