Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti ezek közül, hova mennétek...

Ti ezek közül, hova mennétek nyaralni és miért?

Figyelt kérdés

Ciprus, Kréta, Szardínia, Mallorka, Málta, Portugália


(jövő nyáron)


2017. aug. 27. 17:34
 1/10 anonim válasza:
27%
Bora Bora-ra, Hawaii-ra, Tahitire mennék, ha lenne pénzem, de mivel csóró vagyok, ezért sehova nem megyek. Az általad felsorolt helyekre nem mennék.
2017. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bora-bora, bahama nagy álmom. De szerintem az az utazás tripla annyiba kerül mint amennyiből ezeket ki lehet hozni! :)
2017. aug. 27. 17:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyáron mondjuk Szardínia mert ott nincs olyan forróság mint a többi helyen. Tavasszal meg ősszel sorban a többibe, igazából mindegyik érdekes. Nekem mondjuk Mallorka meg Ciprus tetszett a legkevésbé de egyszer el lehet menni oda is.
2017. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

el nem tudom kepzelni mit akartok ti bora boran csinalni, ott semmi nincs, fel nap utan halalra unnam magam

ezek kozul en Portugaliaba mennek, sokkal erdekesebb mint pl bora bora vagy tahiti

2017. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fentiek közül Ciprus. Észak-Ciprus nagyon érdekes lehet, azt szívesen megnézném. Krétán és Portugáliában már jártam.
2017. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kréta és portugália hogy tetszett?
2017. aug. 27. 20:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Kréta nagyon jó volt, a nyugati részén voltunk. Vendégszeretet, jó kaja, csodálatos tengerpartok. Portugáliában novemberben voltunk, tehát nem nyaraltunk, de Lisszabon az egyik legszebb európai főváros, leírhatatlan hangulata van. Plusz a környéke is csodálatos, Sintra, Cabo da Roca...stb.
2017. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Portugálit beszéltük a párommal, de lehet, Horvátország lesz megint. :)
2017. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én Máltán jártam és nagyon tetszett, ajánlom :)


Portugáliát választanám a többi közül

2017. aug. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebben a sorrendben, mert midnegyik érdekel, aztán visszamennék Krétára, hogy az év maradék részét ott töltsem.
2017. aug. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!