Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik nyaralásotok tetszett...

Melyik nyaralásotok tetszett a legjobban ahol eddig voltatok és miért?

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Tavaly ősszel jártunk Edinburgh-ben, és nagyon nagy benyomást tett rám. Skóciában már előtte is jártam, és nagyon tetszett akkor is, de Edinburgh teljesen lenyűgözött. Alig várom hogy újra visszamenjek. Egyszerűen a kultúrájuk, a whiskyjük és a szebbnél szebb épületeik miatt.
2017. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Általában az élmények többet számítanak, mint az hogy hol vagyunk; és most nem nagy dolgokra gondolok. Pl egyszer láttunk a strandon egy csúnya srácot, aki egész délután fűzött két csajt, akik rá se bagóztak - a férjem a mai napig emlegeti, pedig ez évekkel ezelőtt volt :).

De hogy írjak valami konkrétat is: Magas-Tátra, talán mert gyalog másztuk meg (ha nem is a tetejéig). Voltam már az Alpokban felvonóval többször, persze az is szép, de nem nyűgözött le annyira, mint a a Tátra.

2017. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Velence, mert gyönyörű, és mert első közös "nyaralás" (húsvétkor) a kedvesemmel :)
2017. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Horvátország szeptember végén, október elején a barátaimmal. Bőven 30 fok fölött volt még a hőmérséklet, a tenger is még épp kellemes, viszont nulla turista. Több tengerparton is voltunk, max. nyugdíjas helybeliekkel találkoztunk elvétve, miénk volt az egész part mindenhol, szenzációs volt. Amikor mentünk fel a partról ebédelni, láttuk a helyi gyerekeket iskolatáskával a hátukon hazafelé ballagni. Vacsoránál meg sokkal jobban figyeltek ránk az étteremben, sokkal kedvesebbek, figyelmesebbek voltak, mint főszezonban, amikor csak egy vagy az ezerből. Egy helyi halász odajött hozzánk megmutatni a fogását, amit épp hozott az étterembe, és elkezdett ijesztgetni egy polippal, amikor látta, hogy tartok tőle. :) Nekem ez nagyon nagy élmény volt, azóta nem vágyom nyár közepén sehova a tömeg miatt.
2017. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron Albánia. Gyönyörű, érintetlen természet és tengeröblök, végtelenül kedves emberek. Itt még minden olyan autentikus és "romlatlan", de persze már itt is vannak olyan helyek, ahol tömegnyomor van (Durres, Vlore, Saranda, Ksamil), de ezeket el lehet kerülni. És nem utolsó sorban rohadt olcsó. 10 nap, szállással, költőpénzzel, úti költséggel 90 ezer/főre kijött (kocsival voltunk barátok)
2017. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem Izland tetszett eddig a legjobban. Csodaszép és különleges ország, vulkánok, fekete homokos strandok, gleccserek, amit csak el tudsz képzelni. A másik kedvencem az volt, hogy órákig lehet úgy vezetni, hogy sehol nem látsz embereket, házakat vagy akár autókat. Imádok a természetben lenni, erre Izland tökéletes. Sajnos borzasztó drága ország még minimális igények mellett is, de minden pénzt megér szerintem.
2017. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Galyatető.

Életem legszebb emlékű napján átfutottam a Kékestetőre és vissza. Visszaérkezéskor még volt idő a vacsoráig. Csinálni szerettem volna valamit, de egy tollpihét sem tudtam volna elfújni, úgy kimerültem.


Mátraháza.

Az üdülőbe a legrosszabb hangulatban érkeztem, amiben csak lehetek. Ültem az erdőben a hegyoldalon. Jött egy szélfuvallat, és elvitte a rosszkedvemet. Sajnos ez a csoda soha máskor nem történt meg velem.

2017. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fodor István Ferenc ***** válasza:
A Lappföld. Nem szeretem a meleget, hűvösebb, mint nálunk és amikor ott voltunk Rovaniemiben Szent Iván éjszakáján és nem ment le a nap éjszaka, az meglehetősen szokatlan volt.
2017. szept. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A közelben csak Horvátország, csodálatos a tenger vize, a színe, a látványa, sokkal szebb mint Olaszországban, könnyen eljutni, nagyon jó a kiszolgálás, elfogadnak bennünket szívesen, gyönyörű a vidék, sokat lehet kirándulni aki szeret.Kimondottan olcsó a többihez képest!
2017. szept. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kőszegvári János válasza:
Európában Párizs. Többször voltam már, mindig lenyűgöz az építészete, a hangulata. Tényleg a szerelem városa ;). Ha teheted: a Maldív szigetek. Ott tényleg minden olyan, mint a prospektusokban.
2017. szept. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!