Kezdőoldal » Utazás » Európa » Portugalia melyik reszere...

Portugalia melyik reszere erdemes menni? Ha voltatok mar Portugaliaban, megosztanatok az elmenyeteket?

Figyelt kérdés
Portugaliaba szeretnek menni, melyik reszen a legszebb a part? Vagyok a nagy hullamokra es a homokos partra. :) Voltam mar a tengernel, de igazi nagy hullamokat nem lattam :( ha nem Portugalia, hova mashova lehetne menni, ahol gyonyoru a viz es tenyleg nagy hullamok vannak?

2017. szept. 1. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Cabo da Roca környékén sok szörfös van, gondolom a jó hullámok miatt. Hatalmas homokos-sziklás partok, viszont fürdeni vigyél neoprém ruhát, mert még augusztusban is k. hideg a víz.
2017. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Porto
2017. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lázár Gergely ***** válasza:
Lisszabon ne maradjon ki. Semmiképp sem. Szörfözni Cabo da Rocánál veszélyes, inkább Ericeirát javaslom. Ott is nagyok a hullámok, szép a környék. Még annál is szebb. Ericeirának hangulata is van. Algarve tele van turistával, mindig. Carcavelos, Cascais (a portugál Miami), Oeiras is szép, ahogy Santo Amaro. De hideg a tenger. A szentelt szervemet is lefagyasztotta. De Portugália nagyon szép. Ne csak tengert keress, nézz meg egy középkori várost, pl. Óbidost vagy Sintrát (ez utóbbi a portugál Versailles). Óbidos pedig híres a cseresznyelikőrjéről. Valamint arról, hogy egy középkori város. Olyan szép, mint Veszprém óvárosa. Aki vallásos, nézzen el Fátimába. A portugálok idősebb generációja nagyon vallásos.
2017. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!