Kezdőoldal » Utazás » Európa » Önkéntesként mennék európába,...

Önkéntesként mennék európába, nyugodt, barátságos országot keresek, ahol kelet európaiként is tudok érvényesülni, és nem haszálnak ki? (leírom a véleményemet)

Figyelt kérdés

A németek túl precízek szerintem, nagyon magasak az elvárásaik és egy olyan országban én ezt meg is tudom érteni. De én túl sokat voltam itthon és megszoktam, hogy mindenhol falakba ütközöm, és szinte mindenki csak át akar verni, vagy kihasználni, ezért más módokon érvényesülök, elég vastag "páncél" van rajtam de mellette néha kidugom rajta az orromat és lassan de biztosan építem az életem előre. (most ebbe senki ne kössön bele, így van)


Szóval a németek szerintem ellenségként tekintenének rám és lustának gondolnának, ha viszont együtt dolgoznék velük nem bírnám a hajtást, de azt tudom, hogy a német lányok egyébként kedvelnek. De mint az országban önkéntesként érvényesülni hogyan tudnék azt nem tudom.


A franciákról nem tudok sokat csak azt, hogy viszonylag barátságosak, büszkék a kultúrájukra és nagyon fura dolgaik vannak, szerintem ők meg tudnának érteni kelet európaiként.


A hollandok és belgák szerintem egyrészt túlterheltek, másrészt a németek és franciák/ angolok minden rossz tulajdonságát egyszerre viselik. Voltam ott eleget, elég képmutatóak, nem tetszett. Erőltetett ország.


A spanyolokkal nem volt sok gond eddig, jófejek nagyon, de zárkózottak és más fajta értékrendjük van mint a magyaroknak, bár ezt a kanári szigeteken tapasztaltam.


Görögországban nem voltam így nem tudom megmondani ott mire számítsak, az olaszoknál attól félek kicsit kihasználnának, de fogalmam sincs.


Dánok gondolom hasonlóak mint a németek kicsit vegyítve a svédek zárkózottságával, osztrákokról nincs különösebb tapasztalatom, jól kijöttem egy osztrák férfival amikor vendég voltam nála de amikor hibát követtem el nagyon megsértődött. Nem értettem mert magyarországon nap mint nap érnek ilyen vádak és ilyen sértések, rólam lepereg sőt néha viccből mondom vissza, más nemzetek viszont halálosan megsértődnek ettől.


Hova menjek? Gondolom ilyen hozzáállással inkább sehova. ;)

Írország is ötlet még, nem tudom milyenek lehetnek.


2017. szept. 1. 18:02
 1/9 A kérdező kommentje:
A németekkel jól kijöttem amikor kint voltam, de magyarországról megszakadt a kapcsolatunk, nem volt sok közös téma, itt meg csak a rohadás volt úgyhogy ideje már nem keresnek.
2017. szept. 1. 18:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 90?
2017. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
27
2017. szept. 1. 18:28
 4/9 D. Brasco ***** válasza:

"Hova menjek? Gondolom ilyen hozzáállással inkább sehova"


Pontosan!!

2017. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tök mindegy hova mész mindenhol csak egy bevándorló leszel akivel a kulimunkát fogják végeztetni napi 12 órában. Kivéve ha valami külföldön is erősen keresett értékes tudással rendelkezö ember vagy.
2017. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nyugodj meg... közép-európaiként, mindenhol kifognak használni. (nyugaton)


Magyarország nagyon nem kelet-európa, hiába mondják azt a nyugati muszlimf@sssszszopók, nem az.


Magyarország közép-európa és a nyugatiak Magyaro-ra,Szlovákiára, Lengyelo-ra, Csehekre, mint gyarmatra tekintenek, a benne lakókra meg mint jobbágyokra.


Szokj hozzá.. vagy menj Finnországba, ott talán másképp állnak a magyarokhoz és még ott is nagyon magas az életszínvonal.

2017. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp Nyugat-Európa?

Horvátország, Albánia, Bosznia-Hercegovina, Bulgária, mind-mind fantasztikus országok, fantasztikus emberekkel. És ott nem kelet-európainak számítanál. A másik szerintem, hogy azért mert volt egy-egy negatív tapasztalatod nem kell egy egész nemzetet megpecsételned, hogy a hollandok ilyenek, a belgák meg olyanok. Az albánok az utakon olyanok, mint a vadbarmok, de sehol a világon nem kaptam annyi kedvességet, mint tőlük.


Észak-Spanyolországban, Galícia tartományban töltöttem korábban 2 hónapot és nem éreztem azt, hogy az ottaniak zárkózottak lennének, sőt.

2017. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Minden ország állampolgárairól (fikázó) sommás véleményed van, mintha mindegyiket ismernéd személyesen.

Önkénteskedni csak egy időhúzás olyanoknak, akik csak teng-lengenek a nagyvilágban minden konkrét cél és elképzelés nélkül.

Amúgy ha "rabszolgának" mész ki, mégis mire számítasz??!

...hogy rögtön királlyá koronáznak??

Vagy jön valaki fehér lovon és elvesz feleslegül?!

2017. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

De mégis miféle munka ez az "önkénteskedés" ?


Önkéntesen leszel cseléd, szolga, vagy mi ? Mert egy fizetést egy önkéntes nem kap, annyit tudok róla. Szóval ? Szolgalelkű vagy, v esetleg ez a fétised, hogy parancsolgatnak neked sz@rré-hugyé?

2017. szept. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!