Kezdőoldal » Utazás » Európa » A nyugati emberek tényleg...

A nyugati emberek tényleg elég türelmetlenek?

Figyelt kérdés
Párszor leszólítottaknangolok,hogy mi hol van és mindíg sürgettek,meg nem akarták megvárni,amit mondani akartam,hogy kell eljutniuk vqlahova.
2017. szept. 2. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani. Egy átlagos magyar emberhez képest nem, egy délkelet-ázsiaihoz képest igen. Én magyar létemre elég türelmetlen tudok lenni, így éppen azt tapasztalom, hogy a nagy átlag itt is, ott is nálam jóval türelmesebb.
2017. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan egysèges massza hogy nyugati ember. Ott is vannak bunkók, türelmetlenekn stb.
2017. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kamiont vezetek, és hidd el, sokkal türelmesebbek, mint itthon! Persze ott is előfordul, hogy siet valaki és villog, persze ha tehetem elengedem. Vagy ha a hegyekben araszolok 40-60-al, akkor mindig elengedem a mögöttem lévőket ha látok egy kis öblöt. A közlekedés résztvevői általában türelmesek és segítőkészek. Ők nem úgy vannak vele, hogy tetű kamionosok, hanem mi szállítjuk az árut, így azért ha tehetik segítenek mindenben. Címet keresni is. Néha csak szédelgek a CMR-el a kezemben az utcákon és oda jönnek megkérdezni, hogy mit keresek ha látják a kamiont is. Szóval segítőkészek az emberek. Az más dolog, hogy a cégeknél csak piszkos Kelet-Európaiak vagyunk. A cégeknél találkozni bunkó emberekkel.
2017. szept. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel a sorbanallas az egyik legangolabb dolog, nem gondolnam pont oket turelmetlennek.
2017. szept. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!