Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátország, Omisalj nyaralás...

Horvátország, Omisalj nyaralás. Strandok, érdekes látnivalók a közvetlen közelben?

Figyelt kérdés
A sziget vásik feléig azért nem szeretnénk elmenni. A közvetlen közelben érdekelnének programok. Aki járt már arra tudna strandokat vagy egyéb helyeket ajánlani ahova érdemes elmenni? :)
2017. szept. 3. 23:03
 1/7 D. Brasco ***** válasza:

"A sziget vásik feléig azért nem szeretnénk elmenni."


Hat ez elég szomorú.....tekintve hogy ott vannak a sziget legszebb részei!

2017. szept. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen? Sajnos csak 2 napot leszünk, ezért gondoltam a közelre. De meghallgatok bármi tippet. :)
2017. szept. 4. 13:45
 3/7 D. Brasco ***** válasza:

Rudine mellett van egy szép cseppkő barlang.........kicsi meg nekem mint hobbi barlangasznak nem egy nagy szám de neked biztos érdekes lehet!

Azon kívül érdemes megnézni Vrbnik-et es felkeresni a klancic nevű utcat ami a világ legszukebb utcaja a legkeskenyebb pontosan van vagy 44cwnti szeles.....

Illetve maga a csoda:Stara Baska....ha kicsit tulmesz a falun rejtett csodálatos magányos obloket találsz!Látszik a rab sziget meg a kornyekbeli lakatlan szigeteknis!Arra készülj hogy itt mindig fúj a szel meghozta elég rendesen!

2017. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Stara Baska pont a sziget másik felén van...

Nekünk a kedvenc helyünk Vbrnik, kb 5 km-re van Omisaljtól.

Ha elhagyjátok a kiépített strandokat, szuper természetes sziklás öblök vannak.

2017. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Baskáért mindig mindenki odavan, szerintem elég kopár. Igazából pont Omisalj az, ahonnan a legcsúnyább a kilátás, azon kívül kb minden strand okés.
2017. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Omisaljtól nem messze van egy homokos,lassan mélyülő strand.Azt hiszem cizicinél.Omisalj nem egy nagy szám,nekem nem tetszett.Haza felé ugorjatok be crikvenica-ba,az sincs messze és szép kis városka.
2017. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket. :)
2017. szept. 5. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!