Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ezek a negatív állítások...

Ezek a negatív állítások mennyire igazak Finnországról?

Figyelt kérdés

Hogy a finnek egyáltalán nem befogadóak, barátságtalanok az idegenekkel szemben?


Hogy szinte mindenki depressziós, alkoholista?


Hogy az arabok számára egy paradicsomi hely menekültként? És őket szinte jobban szeretik, mint más Európai betelepülőket.


Hogy magasabb a munkanélküliség, mint nálunk, és nehéz állást találni?


Hogy lehetetlen szinte egy lakást kibérelni, mert olyan drágák, és minden nagyon drága?


De minden más negatívat, és pozitívat szívesen fogadok az országról, mert nagyon érdekel.



2017. szept. 20. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit én tapasztaltam a kérdéseid alapján

1. Tény, hogy régen barátságosabbak, befogadóbbak voltak. Mostanában tartózkodóak, nehezebben nyílnak meg,de sok finnél még megmaradt a kedvesség

2. Vannak depressziósak, alkoholisták, de hol nincsenek? De ez nem olyan ami nagyon jellemezné őket.

3. Senki sem szereti a migránsokat. A migránsok ugyanúgy viselkednek mint bárhol máshol. Semmi sem jó nekik, és a finnek nem tudom, hogy türelmesek, vagy lúzerek ilyen téren.

4. Azt nem tudom, hogy magas-e a munkanélküliség, de az igaz, hogy egyre nehezebb állást találni, mert sok mindent elvárnak (igaz meg is fizetik)

5. Ez igaz. Nagyon drága a bérlés, és tényleg drága minden, de semmi nem lehetetlen.

Negatív: hideg van.

2017. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
mint ahogy minden eszaki allamban sok az alkoholista es a depreszios
2017. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az én tapasztalataim alapján nem nagyon igazak.

1. Az, hogy ki mennyire befogadó egyénfüggő. Alapvetően kedvesebbek, mint a magyarok, de tartózkodóbbak. Velem magyarként mindig nagyon kedvesek és nyitottak voltak eddig.

2. Szerintem nem jobban, mint Magyarországon. Én mondjuk még egy depressziós és alkoholista finnel se találkoztam eddig. Nyilván vannak valahol, de el lehet kerülni.

3. Igen, sajnos elég paradicsom. Mert ugye emberi jogok mindenek felett. De nem tűnt fel, hogy jobban szeretik őket, mint az európaiakat.

4. Ezt nem tudom, nagyon függ a szakmától. Vidéken valószínűleg rosszabb a helyzet.

5. Én pedagógusként anno nem engedhettem meg magamnak Pesten, hogy lakást béreljek. Itt dadusként ezt simán megtehetem. Minden drága, ez valóban igaz, de a fizetésből szépen ki lehet jönni.

2017. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!