Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jövő nyárra 18 leszek és...

Jövő nyárra 18 leszek és szeretnék Skóciában dolgozni egy hónapot. Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Szállásom meg mindenem lenne egy családnál, csak mint külföldi, dolgozhatok kinti cégnél? Hogy működik ez?

2017. okt. 11. 09:54
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
Hallottal már olyanról hogy európai unió?
2017. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hallottam ;) csak mivel fiatal vagyok, még nem tudom hogy ez hogy működik.

Mások vízumoz említettek meg hogy csak magyar cég által mehetek ki, ha ők munkáltatnak.

Bár a vízumot tudom hogy nem kell

2017. okt. 11. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi csak egy útlevél (elvileg személyi is elég), kimész és dolgozol, már persze ha van munkád. Viszont az egy hónap nagyon kevésnek tűnik, nem tudom, hogy bárkinek is megéri-e ennyi időre felvennie.
2017. okt. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak nyáron mennék ki. Esetleg kint is működik a diákmunka vagy mivel nem ott van tanulói jogviszonyom, rendes munkát végezhetek, ha már elmúltam 18?
2017. okt. 11. 18:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajna nem elég egy személyi. Kell biztosítási szám, kinti bejelentett lakcím és kinti bankkártya.
2018. jan. 30. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!