Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mire számítsak az El Caminon?

Mire számítsak az El Caminon?

Figyelt kérdés
Szeretném fel venni a kapcsolatot olyan emberrel aki végig csinálta már és tudna pár tanácsot adni. Nem rabolnám az idejét sokáig egy fél órás beszélgetés facebookon, email-en, vagy akár telefonon is. Csak szeretnék fel készülni amennyire lehet. Azt gondolom egy ilyen beszélgetésből többet tudnék meg mint a legtöbb ezzel foglalkozó oldalból. :)

2017. okt. 16. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én jövőre tervezem szeptember környékén (elvileg akkor a legmegfelelőbb az időjárás) viszont nagyon sok ismerősöm végig csinálta már. Mi érdekelne pontosan?
2017. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
index-en két részből álló élménybeszámolót adtak közre az elmúlt egy hónapban, sokat lehet tanulni belőle. Nézd meg az erről szóló filmet is. Mi is jártunk arrafelé két éve, nagy élmény. Kérdés milyen időpontban indulsz? Honnan hová? Minél kevesebb cuccot vigyél, de amit viszel annak első osztályúnak kell lenni. Sokat kell áldoznod a bakancsra és a zoknira, életmentő. Majdnem minden településen van bolt, ahol a gyaloglásodat könnyítheted. tehát itthonról nem kell sok mindent vinni. Közös szállón fogsz megszállni vagy inkább szállodában? Hálózsákot esőkabátot mindenképp vigyél. Montex-ba menj be nézelődj
2017. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
A lényege, hogy igen drága nyomorgás lesz!
2017. okt. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

18' májusban szeretnék indulni, egyedül :)

Elkezdtem már nézegetni a felszerelést és igen ezt már látom, hogy költeni kell rá, de ezzel nincs is semmigond a beszámolókból nekem megfogja érni. Rendeltem már egy Caminoról szóló könyvet is, de nem tudom, hogy benne lesznek-e azok a dolgok, hogy mi van ha nem jutok be a szállásra, vagy irtó ciki kérdés a a WC és a tisztálkodás részét hogy tudom megoldani illetve az ételt. Saint Jean-Piet de Port-ból szeretnék indulni a Francia úton és Finisterre lesz a cél állomás. :)

2017. okt. 18. 12:13
 5/8 anonim válasza:
elmondhatnád majd, hogy milyen volt. akár priviben, vagy facen.
2018. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Voltál végül?:)
2020. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! igen! már több mint egy éve! Az életemet valtoztatta meg ☺️☺️
2020. jan. 26. 00:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen nyelvtudás kell oda?
2021. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!