Kezdőoldal » Utazás » Európa » Transavia légitársaságnál...

Transavia légitársaságnál valaki írta már el a születési dátumot?

Figyelt kérdés

Rotterdamba utazunk és most a check innél derült ki, hogy a születési dátum alaprételmezettként maradt megadva(ne kérdezzétek, hogy hogy) 1987 nálam is meg a páromnál is.

Így nem tudjuk mi lehetne a bölcsebb megoldás, ne törődjünk vele mert úgysem veszik komolyan vagy jelentsük be hivatalos úton, hogy ezt elírtuk.

Az a baj, hogy ha bejelentjük akkor 50 eurót kérnek a módosításért, ami elég nevetséges. Jó persze az is, hogy figyelmen kívül hagytam a születési dátumot. (vagy a rendszer cseszekedett)

Kérem építőjellegű válaszokat kérek.

Előre is köszönöm



2017. okt. 23. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan nem a Transavianal, hanem Pegasusnal, de rendszeresen ugy utazom, hogy valamim el van irva, mert nem intezem az adminisztraciot, hanem a parom, o meg nem epp remekel a precizitasban :D. Igy rendszeresen elirasok szoktam utazni a nevemben (ilyen Kovacs - Kvacs pl) vagy veletlen a sajat szuletesi datumat adja meg vagy ferfikent tuntet fel a jegyen :"D. Egyszer sem tortent ezert semmilyen fennakadas pedig 100 feletti repulesi alkalmakrol beszelunk, aminek a nagy reszeben volt valamilyen hiba :).
2017. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Sikerült egyébként, felhívtam őket, volt egy 8 perces beszélgetés a nemzetközi vonalukon.

Nem magyarázták el, hogy hogyan történhetett a hiba viszont ingyen átírták. :)

2017. okt. 31. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!