Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen a sarki fény?

Roli96 kérdése:

Milyen a sarki fény?

Figyelt kérdés

Aki már látta élőben, megéri megnézni?

Elég fényes ahhoz, hogy a telefon kamerája is lássa? (iphone 6s)

Mikor a legszebb? (én dec-jan ról tudok)



2017. okt. 23. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ehhez nézz meg néhány fényképet.

Sokféle van, olyan is, ami lefényképezhető jól.

Télen látható alapvetően. De azt senki sem tudja megmondani, hogy mondjuk 2017 december 28-án egyáltalán lesz-e. Ez a légköri tényezőktől függ, és ugye az időjárás egyszerűbb eseteire se biztos minden. Annyi igaz, ha télen két hetet eltöltesz eléggé északon, lehet szerencséd egy jót kifogni.

2017. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha megy az angol valamennyire, akkor ez hasznos lesz:

[link]


Egyebkent nagyon lutri az egesz. Nagyobb eselyed van Floridaban raketa kilovest latni (pedig azt is allandoan halasztjak) mint a sarki fenyt :(

2017. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én jártam Norvégiában, főként éjjel látod magasabb helyekről szebb :)
2017. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Izlandon láttam, márciusban. A tényleg szép fotókat állványról csinálják, speciális beállításokkal, pl lassú záridővel, az iphone-on is látszik, de jóval kevésbé, mint a rendes fényképezőgépes fotókon. A szállodában meg lehet beszélni az éjszakai recepcióssal, hogy keltsen fel, ha épp van északi fény.
2017. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Marciusban lattam, iphone-nal nem lehet lefenykepezni. Nekem iphone 5-om van, nagyon eros filtereket kellett hasznalnom, hogy latszodjon, de meg ott is nagyon csunyan jelent meg. Igazi kamerat javaslok. A finn lappfoldon ketnaponta lehet latni, szoval nem ritka jelenseg
2018. ápr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!