Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tényleg 300-400 ezer egy 7...

Tényleg 300-400 ezer egy 7 napos görög út 2 embernek vagy valamit nagyon benézek?

Figyelt kérdés
Nézegettem buszos és repülős utakat is, egyénileg és iroda által szervezve, félpanziós ellátással. Egységesen 100 ezer forint költőpénzzel számolva (2 főnek össz. és nem fejenként). Busszal kb 300 ezerből jönne ki, repülővel kb 400. Nyílván a költőpénzen lehet spórolni, de szerintem 2 embernek egy hétre akkor is kell 50 ezer minimum. Napi egy étterem/kifőzde, egy kis ital, koktél, szuvenír, hajókázás stb...
2017. okt. 23. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

A 400ezer Ft-os út az valóban kb. 400ezerbe kerül.

De a többség -főleg a buszos görög utakat- megoldja ennek a töredékéből.

(Ami nem is annyira nehéz feladat.)

2017. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerinted mennyi a reális ár?
2017. okt. 23. 23:07
 3/7 anonim válasza:
Mi idén nyáron 80-ért + Költőpénz mentünk busszal (18h oda, 18h vissza), amiben a szállás is benne volt 7 éjszakára, az erkélyről lehetett látnu a tengert illetve az mindössze 5 percre volt. Tartós élelmiszert vittünk magunkal, főzni pedig tudtunk az apartmanban, de kint is ettünk étteremben vagy itt ott. A költőpénz így kajára és programokra ment el inkább.
2017. okt. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi szervezett buszos úttal mentünk le Olaszország végébe -római kitérővel-, és Brindisiből komppal mentünk át Korfura. 12 napos út volt és apartmanban laktunk kb. 50 méterre a strandtól, és kb. 5-6 buszmegállóra a központtól.

Az étkezést -főzéssel- magunknak oldottuk meg, és így került kb. 80ezerbe/fő. Egy másik párral közösen béreltünk autót amit felváltva használtunk, és így be tudtuk járni a szigetet féláron.

Nem favorizálom az utazási irodás utakat, de van amikor elcsábulok a kedvező anyagiak miatt.

2017. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* Természetesen az autóbérlés, a belépők és a költőpénz nem volt benne a fenti az összegben.
2017. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A repülő sokat visz.
2017. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez repülő nélkül is drága. Aki ritkán utazik, vagy fontos a luxus, az ő dolga.

Viszont nekem lételemem az utazgatás és anélkül, hogy egy normál színvonal alá mennék, jóval olcsóbban szoktam megoldani.

Persze évente megyek vagy ötször, nem pedig öt évente egyszer.

2017. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!