Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába való utazáshoz elég...

Angliába való utazáshoz elég a kártya alapú személyigazolvány? A régebbi fajta? Nem az újabb, amin minden szerepel!

Figyelt kérdés
A közeljövőben utaznom kell Angliába. A régebbi kártya alapú személyim van, viszont több helyről hallottam, hogy ilyen személyivel nem utazhatok ki. Valóban így van? Milyen papírok szükségesek?
2017. okt. 29. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Angliában élek és nekem is kártya alapú régebbi személyim van. 2 hónapja jöttem vissza a nyaralásból és az ég világon semmi probléma nem volt vele. (Még a személyzet aki ellenőrzi a személyiket, viccesen hozzá is tette, hogy jókor van a születésnapom :D )

Decemberben megint megyek "nyaralni", szintén ezzel a régebbi személyimmel, szóval használhatod nyugodtan.

(Bár nem árt ha csináltatsz egy útlevelet is, abban az esetben ha elhagynád a kártyát. Énis ezt fogom most tenni ha haza megyek legközelebb. Ezt leszámítva mindenre elég a régi kártya is.)

2017. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy a régi személyit addig használhatod amíg le nem jár. A személyi alján írja is. (Pl nekem 2020)
2017. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. okt. 29. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!