Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi pénzt érdemes vinni...

Mennyi pénzt érdemes vinni egynapos varsói utazáshoz? (nagyjából)

Figyelt kérdés

Mennyi pénzzel érdemes menni, ha a szállás és az oda-visszaút már rendezve van? (akár forintban, akár lengyel pénznemben megadva).

Gondolok itt főleg a városon belüli közlekedési költségekre, vagy ha beülne 1-2 helyre az ember, esetleg meg is hívna valakit (persze nem luxus éttermekre gondolok).


Leginkább olyanok válaszát várom, akiknek van tapasztalatuk ezügyben. Előre is köszönöm!



2017. okt. 31. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Varsóban nem voltunk, de alapból Lengyelországban 10-20 %-kal alacsonyabbak az árak, mint itthon. Szóval, ha itthoni árakkal számolsz, kényelmesen kijössz. Esetleg azért vigyél több pénzt, mert kedved lesz olcsón bevásárolni...
2017. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Most voltam pár hete, nagyjából hazai árak vannak, a legjobb ha kártyát viszel, mindenhol lehet fizetni vele.

Én vittem kp-t is de semmit nem költöttem belőle, mind vissza kellett váltanom.

2017. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 buszter ***** válasza:

20 perces ZTM {BKV Varsóban} jegy felnőtt 3.40

Taxi 8 zł alapdij +2 zł/km. Ez valtozhat ha nem a belvarosban mesz. Olyan taxit keress ami nagy ceges taxi,nekik kötöttek az araik es nem vágnak át. Magántaxisok drágábbak.

Egy nagy tál gyros 30-40 zl.


Ha valtasz készpénzt akkor használd mert vissza valtani veszteséges

2017. nov. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lázár Gergely ***** válasza:
Nem kell készpénz. Fogod a kártyádat és viszed. Számtalan helyen lehet fizetni kártyával.
2017. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!