Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsbe hogyan lenne érdemes...

Bécsbe hogyan lenne érdemes az adventre elmenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valamikor kettesben, decemberben kilátogatnánk a bécsi adventi vásárra. Azt mondják hangulatos és szép szokott lenni. 2-3 éjszakára gondoltunk. Autóval mennénk. Az jutott eszünkbe, hogy a magyar határhoz közel szállnánk meg valahol. Nem tudom melyik település lenne a legideálisabb erre? Amikor tudunk átugrunk Bécsbe tömegközlekedéssel vagy autóval, mivelhogy nem lenne messze már. Kinek milyen tapasztalatai vannak a Bécsi adventtel kapcsolatosan? Parkolás? Esetleg valami olcsó szállás Bécsben?

Amíg ott lennénk Bécs nevezetességeit is megnéznénk. Minden hozzászólást kíváncsian várok. 



2017. nov. 1. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Sopron? Szó szerint 10 percre van a határtól és legalább ott is körbe tudtok nézni, ha érdekel. A Kolostor hotel pl. nagyon-nagyon jó (bár drága). Booking.com-ot érdemes nézni.
2017. nov. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Á nem kell kint aludni ha reggel elindultok bőven mindent meg tudtok nézni. A vásárba úgyis csak sötétedéskor érdemes menni (1/2 öt körül mert akkor hangulatos és úgy is elég 1 -2 óra és bőven haza értek 9 -10 körül. Van több kisebb vásár (a Sissi kastélynál is ) a központi a Városháza előtt van (nekem nem jött be) szörnyű drága és semmi extra persze lehet hogy nekem nagy az igényem.Egyet tudok mondani jól fel kell öltözni mert én még mindig fáztam mert folyamatosan fújt a szél.
2017. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írja, hogy nem csak a vásár érdekli, így viszont tényleg jobb több napra menni.
2017. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
51%

"Kinek milyen tapasztalatai vannak a Bécsi adventtel kapcsolatosan? Parkolás? Esetleg valami olcsó szállás Bécsben?"


Na nézzük sorba:

Parkolás:gyakorlatilag lehetetlen......minden fullon van!Semmi értelme autóval behajtani,inkább valamelyik elovarosban rakd le a kocsit azt tömegközlekedéssel menjetek be,mert gondolom nem azzal akarsz eltölteni másfél órát alsó hangon hogy helyet keresel!Ráadásul minden fizetős es elég drága is!


Olcsó szállás:viccelsz????bécsben az adventi időszakban???felejtsd el!Minden hotel/apartman stb 110%-on megy ilyenkor,max ha jó előre foglalsz lehet szerencséd,hogy kifogsz valami olcsobbat de ehhez igy november elején mar regen késő van!

2017. nov. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Parkolás; Erdberg P+R, metróval 15 perc alatt ott vagy a központban, ráadásul baromi olcsó a parkolas egész napra, persze helyi viszonylatban. És hely is mindig van.


Szállás: Kőszeg vagy Sopron

2017. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hiába húztátok le a 4-est - pedig igaza van.

Ha valaki idegenforgalmi csúcsszezonban akar menni valahová (augusztus és december), akkor az olcsó szót nyugodtan el lehet felejteni. Max, ha január-februárban foglal...

Sopronban a legolcsóbb szállás, amit találtam: 13.600 ft / 2 éj 2 főre.

2017. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szállás ilyenkor NINCS olcsón, mindenhol rádobnak még egy csomót az árra, pont, az adventi időszak miatt. Inkább itthon keressetek szállást és vonattal gyorsan átértek Bécsbe.

Viszont az öbb honlapját nézzétek, mert több helyen felújítások vannak és Zugausfalle.


Parkolás: felejtős, meg a belvárosban drágák a helyek, inkább külváros, vagy akár egy kisváros és utazzatok be.

2017. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!