Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jövő héten utazunk egy napra...

Jövő héten utazunk egy napra Krakkóba. Mit érdemes megkóstolni, mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Nem lesz sok időnk, szóval nagy városnézésre nem lesz mód. Viszont mi az, amit mindenképpen látnunk kell? Valamint esetleg milyen kocsma, étterem az amit ne hagyjunk ki, milyen lengyel ételt kóstoljunk, milyen csokit, cukrot, csipszet hozzunk a rokonoknak, milyen sört igyunk és hozzunk a rokonoknak? Soha nem jártam még Lengyelországban és akivel utazom ők sem. Bármilyen ötletet, tapasztalatot, élményt örömmel fogadok.

2017. nov. 8. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A zsureket( egy savanykás leves) mindenképpen érdemes megkóstolni.
2017. nov. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvasd el (kattints rá):

[link]

2017. nov. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi lovaskocsin jártuk körbe a belvárost, nagyon menő volt :-) Nem nagy az egész.

Vegyél borostyánt a Posztócsarnokban.

2017. nov. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, a Posztócsarnokba mindenképp menjetek be. Én a Wawelt se hagynám ki, nekem nagyon tetszett.

Enni: céklaleves (távoli rokona csak az orosznak), füstölt sajtok grillezve, valamilyen édes mártással, pierogi (töltött tészta), kerek alakú perechez hasonló péksüti, ezt az utcán is árulják. Inni sört málnaszörppel :)

2017. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!