Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy legyek elérhető?

Hogy legyek elérhető?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Életemben először készülök külföldre (Németország). Az iroda azt írta a visszaigazoló levélben, hogy mindenki oldja meg, hogy mind Magyarországról, mind kintről elérhetők legyünk a megadott mobilszámon. Akkor nekem most mit kéne beállítanom a telefonomon, vagy akár a szolgáltatónál. Lumia 620-am van.


Előre is köszi!



2017. nov. 19. 17:56
 1/7 anonim válasza:
54%
Talan feltoltod a telefont, hogy elerheto legyel es tudnak majd hivni. Szerintem ugy.
2017. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, mondom máshogy. Hátha. Hiába van automatikusra állítva a hálózatkeresés, és hiába van bekapcsolva roaming, ha hívni akarnak, rögtön hangpostára kapcsol. Ezt onnan tudom, hogy határ mellett élek, és pár méter után már ezt játssza. Másik telefonnál szintén.
2017. nov. 19. 18:34
 3/7 anonim válasza:
Aha, en automatikusan elerheto vagyok barmilyen orszagban is vagyok(legalabb is it EU-n belul tuti). Tehat inkabb keresd fel a szolgaltatot, akik 100%, hogy betudnak mindent allitani, jobb mint majd ott kint szamolni a problemakkal, ami remelhetoleg nem lesz. Csak ugy biztonsagbol menj be a szolgaltatohoz es jo szorakozast Nemetorszagban :)
2017. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszi! Végre rendes válasz :) Mindenképp bemegyek, mert valami nem stimmel. Maxon van a térerő, de csak a szolgáltatót tudom hívni. Itt még, oké, mert hazamegyek 10 perc alatt, de onnan nem fogok tudni.
2017. nov. 19. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
A határ mellett élsz, de még nem voltál külföldön?
2017. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenűl. Mindig amikor külföldre mentem elmentem a szolgáltatómhoz, hogy csináljanak valamit, hogy használni tudjam a telefonomat.


Kaptam minden féle kódokat, meg sokszor azt mondták, hogy "hülyeség, alapból tudom használni a telefonomat, max a roamingot kell bekapcsolnom".... Ezt kb 4-5x játszották el és egyszer sem tudtam használni.


Majd már egy kicsit mérgesebben mentem be és sokkal határozotabban. Elvileg volt valamilyen limitáció a számlámon amit lekellett venniük ... és egészen addig senki sem vette észre.


Most már normálisan tudom használni...

2017. nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha a város úgymond másik felébe átmegyek, akkor szigorúan véve külföld. Lehet szőrszálhasogatni. Cserélték a sim-et, remélem megoldja a problémát.
2017. nov. 24. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!