Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsben karácsonyi vásárt...

Bécsben karácsonyi vásárt tudunk látogatni, nézni vasárnap? Vagy azok is zárva? Érdemes vasárnap odautaznunk?

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:

A karácsonyi vásár az olyan, mint nálunk a Vörösmarty téren: szabad téren felállított pavilonok. Tekintettel arra, hogy az direkt karácsony miatt van telepítve, természetesen vasárnap is nyitva van.

Bár állítólag dec. 10-e a bronzvasárnap, amikor nyitva vannak az üzletek, de én már most vasárnap is láttam néhány üzletet nyitva tartani itt Bp-en.

2017. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Bécsbe sok okból érdemes utazni, de egy miatt biztosan nem. Karácsonyi vásározni.

Ajőánlanám a múzeumaikat. Azok nyitva lesznek.

2017. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha sok pénzt akarsz költeni, akkor menj csak. Drága minden, még a forraltbor is 10-20 euró, a többi bóvliról nem is beszélve.
2017. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdemes. A Vörösmarty téri is hangulatos, szép és ugyanolyan drága:D:D
2017. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Karacsonyig Minden vásár nyitva van Bécsben.

A leglatogatottabb a Városházánál van.

Az árak nem drágábbak mint magyarba.

Atz hogy egy forraltbor 10-20 euro egy marhaság.Tudom mert kint èlek.

Egyszer mindenképpen érdemes megnézni (ha szereted a nagy tömeget)

Szép napot.

2017. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Megnéztük, szép volt :)

Persze nem vettünk semmit, itt Pesten sem szoktunk, de egy séta kellemes mind a két helyen.


Áldott ünnepeket mindenkinek!

2017. dec. 5. 08:08
 7/9 anonim válasza:

Lehet, hogy annyi a forraltbor ára, viszont megtarthatod a bögrét. Vagy visszaviszed és visszakapod az árát!

Amúgy érdenesebb hétközbe menni, jobban körül tudsz nézni. Hétvégén a tömegtől semmit nem látsz!

2017. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Karácsonyi vásár ? Warum ???? A dolgok 99%-a soha nem kell. Én 9 Euróért ittam 1 forralt bort ! Warum ?
2017. dec. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Danke, 8-as.
2017. dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!