Kezdőoldal » Utazás » Európa » Úgy néz ki, Németországba...

Úgy néz ki, Németországba költözök. Mely városra igaz, hogy nyitott, barátságos emberek lakják, sok szórakozási lehetőséggel?

Figyelt kérdés

Berlinről hallottam, de érdekelne más véleménye is. De valószínűleg Bajorországba kerülök, Ingolstadt környékére, ha valaki tud valamit mondani arról a helyről, az is szuper lenne.

Budapest számomra a lecsúszást mutatja, és ingerszegénységet, bezárkózottságot, nem erre vágyok..


2017. dec. 9. 20:34
 1/7 anonim válasza:
38%
Itt se lesz jobb,ne hogy azt hidd. De majd megtapasztalod.
2017. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Akkor miért vagy ott?
2017. dec. 9. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Ingolstadt szerintem kellemes hely, több ismerös él ott és jól érzik magukat.


De egész Bajorország eleve barátságok terület.

2017. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Ingolstadt szép és jó hely is. De egész Bajorország is az. De a munkahelyeden, a lakókörnyékeden először be kell illeszkedni, hogy barátokat szerezz, és jól kell a nyelvet is beszélni.
2017. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Én Nürnbergben tanultam, pozitív élményeim vannak e tekintetben. Persze diákként könnyebb volt kapcsolatokat építeni, ez nyilván sokat számít.
2017. dec. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

"1. Akkor miért vagy ott"


ez egy jó kérdés, biztos azt gondolta majd nyelv nélkül maga lesz a kánaán...


Nekünk sokkal jobb itt az életünk, mind anyagilag, mind az életben. München mellett lakunk nem messze egy kisvárosban. Nagyon kedvesek az emberek itt, egyáltalán nem bunkók. A fiam is azt mondta, nem lehet összehasonlítani az otthoni nyomorgással és putrival, meg a sok buval baxott emberrel, mert itt legalább életkedvvel vannak tele, mosolyognak és köszönnek az utcán, ami rád is rád ragad és egyből jobb kedved lesz neked is, nem ilyen zombi depressziós. Ja és nem turkálnak a zsebedben, mint otthon szokás...

2017. dec. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha attól teszed függővé, hova költözz, hogy itt mit, melyik várost javasolják, akkor te nem mész sehova.
2017. dec. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!