Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol voltatok eddig és hova...

Hol voltatok eddig és hova fogtok menni nyaralni?

Figyelt kérdés
AUTÓVAL
2017. dec. 19. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Bejartam szinte egesz Europat,Kanadaban jartam egyszer 2011ben,Egyesult Allamokban jo parszor :) jovo ev aprilisaban Ausztralia meg Baliba utazok egy 3 hetes korutazasra.45/f
2017. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kanadába autóval voltál? :D


Köszi szépen a válaszodat!:) De olyanokra voltam kíváncsi, ahova autóval is el lehet jutni. (És nem 20 óra az út persze)

Ötletet gyűjtök nyárra! :)

2017. dec. 19. 13:32
 3/11 anonim ***** válasza:
gorogorszag ,bulgaria, olaszorszag, franciaorszag
2017. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Motor is szamit? Motorral csak iden voltam Monacoban, Franciaorszagban, Svajcban, Ausztriaban, Olaszorszagban, Litvaniaban, Lengyelorszagban, Szlovakiaban, Csehorszagban es Horvatorszagban. Jövöre pedig mar fix Ausztria, Csehorszag, Erdely es valoszinüleg Litvania es Lengyelorszag is.


Autoval pedig inkabb telen megyek sielni Svajcba vagy Ausztriaba.


Nyaralni autoval meg szüleimmel voltam Portugaliaban, Spanyolorszagban, Olaszorszagban, Nemetorszagban, Ausztriaban, Svajcban, Romaniaban, Görögorszagban, Slovakiaban, Szloveniaban es Csehorszagban.


Baratokkal pedig hegyi turazni vagy pedig kerekparturan kiseröautovan Ausztriaban, Nemetorszagban, Lengyelorszagban, Csehorszagban, Szlovakiaban es Horvathorszagban.


Ha kerülhetem, akkor nem autoval fogok nyaralni, nem szeretek szabadidömben kocsikazni. Esetleg egy ujabb hegyi tura Ausztriaban a baratokkal, de nem bannam azt sem, ha en külön mennek motorral.


Remelem, igy is valaszt adtam, amire kivancsi voltal.

2017. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Autóval Horvátországban, Boszniában és Szlovéniában voltam, valamint egy kisebb balkáni körúton ahol Koszovót, Albániát és Macedóniát érintettük.

Busszal Bulgáriában és Montenegróban voltam (innen visszafelé vonattal jöttünk).

2017. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Autóval nem utazom, a legkényelmetlenebb megoldás, Európán belül a repülés már filléres tétel, mindig vannak 6-10 ezres retúr repjegyek.
2017. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Autóval Tiszacsegén (16 éves koromig).


Vonattal Velencében, Pulában, Locarnoban, Montreuxben meg négy napot Keszthelyen.


Jövő nyáron nem tervezünk messzire menni, mert ősszel utazunk 3 hétre Amerikába. Párom nagyszülei Floridában élnek, és meghívtak, de akkor már körbbeautózunk a több részt is :)

2017. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Autóval: Horvátország, Görögország, Németország, Ausztria, Románia

Repülő: Olaszország, Svájc, Írország és Japán

2017. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Autóval minden szomszédos ország, plusz Németország, Franciaország, Hollandia, Belgium, Svájc
2017. dec. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Autóval Olaszország, Horvátország, Bosznia, Szlovénia, Szlovákia és Szerbia ahol jártam.

Nyaralni Montenegroba fogok menni.

2017. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!